Tiktok Takipçi Satın Al

Windows 10 Hızlandırma Yöntemleri

Windows 10 yüklü bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Sorunlar mı oluştu? Ağırlaşmasına bir anlam veremiyor musunuz? SiberKalem.com editörlerinin hazırladığı buradaki yöntemler ile Windows 10’unuzu hızlandırabilir, işlerinizi zamanında yetiştirebilirsiniz!

Windows 10, şuan bilgisayar dünyasının en popüler ve modern işletim sistemidir. Windows 10 gelişmiş ve sürekli güncellenen yapısı ile gündelik işlerinizi kolayca yapabilmenize olanak tanıyor. Ayrıca dünyaca ünlü yazılım ve oyun firmalarının da işbirliği sayesinde uygulamalar hiç olmadığı kadar hızlı ve akıcı çalışmaktadır.


Windows 10’u önemli kılan bir diğer önemli etken ise sağladığı özgürlüktür. Herhangi bir üçüncü parti yazılımı işletim sistemine yükleyebiliyorsunuz ve bu konuda hiçbir kısıtlama yok. Bu özgürlüğün maalesef bir sınırı yok. İstediğiniz kadar yazılımı yükleyip-silebiliyorsunuz. Ancak burada bir sorun ortaya çıkabiliyor: Yazılımlar sisteminizi boş yere şişirip yavaşlamasına neden olabilir ve zararlı yazılımlar bilgisayarınıza zarar verebilir! Bunun yanına bir de teknolojinin hızlı gelişimini eklersek ve sizin bilgisayarınızın zamanla eskiyip yeni yazılımlar karşısında çaresiz kalmasını eklersek, bir şeyler yapmanız gerekiyor: Sisteminizi temizleyip, yenileyip, güncellemeniz gerekiyor.

İşte SiberKalem.com editörleri, yavaşlayan Windows 10’unuza gerçekten çare olabilecek, söylenti olmayan, test edilmiş yöntemleri detaylıca hazırladılar. Windows 10’u hızlandırma için eğer daha fazla beklemek istemiyorsanız sizi şöyle alalım:

Windows 10 Hızlandırma: https://siberkalem.com/windows-10-hizlandirma-935

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu