Tiktok Takipçi Satın Al

Wi-Fi Çekmeyen Bilgisayar Kalmasın

Bütçe dostu ağ markası Mercusys’in uygun fiyatlı ve seçenekli USB adaptörleri, bilgisayarların Wi-Fi’a bağlanma sorununu ortadan kaldırıyor.

Masaüstü ya da taşınabilir bilgisayarların Wi-Fi kartları sorunlu ya da eski teknolojili olabiliyor. Bu da o bilgisayarla Wi-Fi ağına erişimde ciddi sorunlar yaşatıyor. Bu sorundan kurtulmak için bilgisayarı ya da bilgisayarın ağ kartını değiştirmeye gerek yok! Çok daha kolay ve ucuz bir yolla, bilgisayarların Wi-Fi bağlantı sorunu çözülebiliyor. USB Wi-Fi adaptörler, bu işe yarayan, kolay kurulup kullanılan ürünler.

Bütçe dostu ağ markası Mercusys’in farklı özelliklerde USB adaptörleri bulunuyor. Kullanıcılar gereksinimlerine ve bütçelerine uygun bir Mercusys USB adaptörle sorunlarını kolayca çözebiliyor.


Şu anda Türkiye’de dört model Mercusys USB adptör satışa sunulmuş durumda. Bunlardan ikisi mini USB adaptör ve daha çok taşınabilir bilgisyarlar için uygun modeller. MW150US modeli, notebook’un USB girişine takılıp unutulacak bir ürün. Çok az çıkıntı yapması sayesinde adaptör takılı haldeyken de notebook çantaya girip, her yere rahatlıkla taşınabilir Bu modelin satış fiyatı 329 TL (KDV dahil). (Ayrıntılı bilgi için: https://www.mercusys.com/tr/product/details/mw150us/ ). Harici anten olmayan diğer model ise MW300UM modeli. Herhangi bir USB bellek görünümünde ve boyutunda olan bu model ister taşınabilir bilgisayarda isterse masaüstü PC’de kullanılabilir. Bu Wi-Fi adaptör seyahatler için de uygun bir ürün. Cepte, çantada rahatlıkla taşınabilen ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 339 TL (KDV dahil).

Yüksek Kazançlı Harici Antenli Modeller

Mercusys’in diğer iki USB adaptörü ise yüksek kazançlı, harici antenli modeller. Bunlardan MW300UH modeli, masa üstü tasarıma sahip ve iki harici anteni olan bir ürün. Bu sayede Wi-Fi sinyallerini daha güçlü alabiliyor. Cihaz üzerinde ikisi de 5 dBi’lık yüksek kazançlı anten yer alıyor. Daha çok PC’ler için tercih edilen modelin satış fiyatı 419 TL (KDV dahil).

AC destekli bir model olan MU6H USB adaptör ise çift bantlı bağlantı desteği sunuyor. Bu adaptörün üzerinde ayarlanabilir, dönebilen 5 dBi’lık yüksek kazançlı bir anten yer alıyor ve Wi-Fi sinyallerine daha güçlü erişebiliyor. 439 TL (KDV dahil) satış fiyatına sahip olan bu modele ilişkin ayrıntılı bilgi için: https://www.mercusys.com/tr/product/details/mu6h/

İlgili Makaleler

Mercusys USB adaptörlerin hepsi CD gerekmeden kolayca kurulup kullanılabiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu