Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp’ta Görüntülü Grup Görüşmesi Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ta görüntülü grup görüşmesi artık mümkün ve kişiler arasında hem sesli hem de görüntülü olarak iletişim kurulmasına olanak tanıyor.

Günümüzde pek çok uygulama üzerinden görüntülü grup görüşmesi yapmak mümkün olsa da en fazla tercih edilen uygulamalar arasında WhatsApp yer alıyor.


Çünkü WhatsApp’ın günlük hayatımızda büyük bir yer kaplaması ve sürekli olarak kullanılması, kişilerin görüntülü grup sohbeti yapabilmesi için başka uygulamalara olan ihtiyacını büyük bir oranda azaltıyor. Dolayısı ile günlük grup sohbetlerinde neredeyse ilk tercih edilen uygulama WhatsApp oluyor.

WhatsApp üzerinden görüntülü grup görüşmesinin gerçekleştirilebilmesi için takip edilmesi gereken adımlar şunlardır:

  • Öncelikle WhatsApp açılır ve grupta yer alacak ilk kişiye görüntülü görüşme isteği gönderilir
  • Ekrana gelecek olan sayfanın sağ üst kısmında bulunan kişi ve artı sembolüne tıklanır ve gruba alınmak istenen kişiler seçilir
  • Görüntülü grup görüşmesi isteği giden kişiler ekranlarını yukarıya kaldırarak görüşmeye katılabilir
  • Grup görüşmesi sonlandırılmak istendiğinde ekrandaki kırmızı tuşa basılır ve görüşme sonlandırılır

WhatsApp’ta Görüntülü Grup Görüşmesi Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ta Görüntülü Grup Görüşmesi Avantajları

Çoklu kişi ile görüntülü olarak görüşme yapılmasını sağlayan WhatsApp günlük olarak mesajlaşma ihtiyacımızı karşıladığımız bir uygulamadır. Dolayısı ile WhatsApp ’ta görüntülü grup görüşmesi yapmak oldukça pratiktir.

Bu sebeple başka bir uygulamaya ihtiyaç duyulmasına olanak vermemektedir. Günlük olarak dosya, fotoğraf, video ve benzeri gibi dosyaların aktarılmasını, konusulmasını ve mesajlaşılmasını sağlayan bu uygulama görüntülü olarak grup görüşmesine de olanak sağladığı için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca WhatsApp kullanan kişilerin, sınırlı sayıdaki katılımcıyla grup görüşmesi yapmak için başka bir uygulamayı telefonlarına indirmesine gerek yoktur.

WhatsApp’ta Görüntülü Grup Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu