Spotify'ın Artık 108 Milyon Abonesi Var! - TeknoDiot.com

Spotify’ın Artık 108 Milyon Abonesi Var!

Abone Ol 

Dijital müzik paylaşım platformu Spotify’ın aylık ücretli abonesi 108 milyona ulaştı. Spotify’ın toplamda kullanıcı sayısı ise 232 milyon olarak açıklandı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Spotify, en fazla ücretli abone sayısıyla dünyanın en büyük müzik platformu olmaya devam ediyor. Spotify Haziran 2019’da sona eren çeyrekte bünyesine 8 milyon yeni abone kattı. Bu yeni abonelerle birlikte Spotify toplamda 108 milyon aboneye ulaşarak rakibi Apple Music’e meydan okumaya devam ediyor. Ancak bünyesine kattığı 8 milyon kullanıcı tahmin edilen sayının yani 8.5 milyonun altında. Spotify, kazanç bülteninde aylık 232 milyondan fazla aktif kullanıcısı olduğunu da açıkladı. Bu, şirketin aynı zamanda 100 milyon ödeme yapan abonesi olduğu, Mart 2019’da sona eren ilk çeyrekte ise 217 milyon kullanıcı sayısıyla birlikte kendi rekorunu da kırmış bulunmakta.

 

Spotify'ın Artık 108 Milyon Abonesi Var!

 

Spotify premium abone sayımında, bazı kullanıcılar ücretsiz deneme süreleri sona erdikten sonra hizmete devam etmeme kararı vermesine rağmen 30 günlük ücretsiz deneme süresini de kullanmış olanları da içerip, toplam abone sayısı hakkında bilgi verdi. Her ay sadece 1 TL karşılığında premium seviyeye erişim sunmak için yılda iki kez avantajlar düzenlenmektedir. Pazar, Spotify bu yıl şubat ayında hizmetini verdiği Hindistan’da nasıl performans gösterdiğini görmekle de ilgilendi. Nisan ayında orada 2 milyon kullanıcı aldı, ancak şirket bugünkü kazanç çağrısı sırasında Hindistan’daki işleriyle ilgili bir şey söylemedi.

Göz atın:   TeknoDiot, Spotify'da!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!