Tiktok Takipçi Satın Al

Artık WhatsApp’ta Sesli Mesajları Hızlandırabilirsiniz!

whatsapp sesli mesaj hızlandırma

Sesli mesajlar, bir şey metin yerine sesle daha iyi açıklandığında veya yazamayacak kadar tembel hissettiğinizde harikadır. Bununla birlikte, uzun bir sesli mesaj almak, baştan sona dinlemek acı verici olabilir.


WhatsApp, sesli mesaj oynatma için yeni seçenekler ekleyerek bunu düzeltmeye çalışıyor. WhatsApp’ın en yeni özellik güncellemesi küçük ve basittir: Artık WhatsApp’ta sesli mesajları üç farklı hızda çalabilirsiniz.

1x hızında, klibi kaydedildiği gibi duyacaksınız. Bu sizin için çok yavaşsa, biraz hızlandırmak için oynatma hızını 1,5x’e veya iki kat daha hızlı çalmasını dinlemek için 2x’e ayarlayabilirsiniz. Bir ayar seçtiğinizde, siz değiştirene kadar sesli mesajları bu şekilde çalar.

Anlık mesajlaşma servisleri söz konusu olduğunda, WhatsApp artık herkesin ilk tercihi değil. Uygulama, Ocak 2021’den bu yana gizlilik politikasında çok sayıda değişiklik yaparak kullanıcılarının diğer alternatiflere yönelmesine neden oldu.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu