TeknoDiot
   
   

YouTube Music Uygulamasını İnceledik! Apple Music ve Spotify’a Yeni Rakip: YouTube Music Yayınlandı!

YouTube Music Uygulamasını İnceledik! Apple Music ve Spotify'a Yeni Rakip: YouTube Music Yayınlandı!

YouTube Music Türkiye’de sonunda kullanıma sunuldu. Sektörün liderleri olan Spotify ve Apple Music’e yeni bir rakip olabilecek mi?

Apple Music ve Spotify uygulamalarıyla birlikte kullanıcıların pek çoğu artık müzikleri telefonlarına indirmiyor. Aylık ücretlerle Premium müzik zevki yaşıyorlar. Kullanıcılar doğrudan internete bağlanarak müzik dinleme şansına sahip oluyor. Abonelik sistemiyle faydalanabildiği bu platformlara şimdi de bir yenisi daha geliyor. Türkiye’de kullanıma sunulacak olan uygulama bakın hangi özelliklerle geliyor?

YouTube Music, kullanıcıların YouTube geçmişlerine ve diğer beğenilerine göre kişiselleştirilmiş çalma listeleri oluşturacak. 2018 yılında tanıtılan ve sayılı ülkede kullanıma sunulan uygulama, Türkiye’de de aktif hale gelmesiyle dijital müzik rekabetinde artacağı bekleniyor.

YouTube Premium ve YouTube Music fiyatı ne kadar?

Google’ın Spotify ve Apple Music gibi servislere rakip olarak çıkardığı YouTube Music ülkemizde kullanıma sunuldu. YouTube ile benzer şekilde üç ay ücretsiz deneme fırsatıyla YouTube Music Premium üyesi olmak mümkün. 13,99 TL / aylık ücreti olan YouTube Music Premium ile ekran kapalı halde YouTube’dan müzik dinlemeye devam edebiliyorsunuz.

Müzik listelerine erişme imkanı sağlanırken, aynı zamanda müzikleri çevrimdışı dinleyebiliyorsunuz. Son olarak  premium üyelik seçeneği de bulunuyor. Bu seçenek, Spotify’da olduğu gibi, kullanıcının reklamlardan kurtulmasını sağlıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


2 yorumlar

Avatar
Enes 17 Temmuz 2019 at 19:23

Admin sporify yazmışsın*

Cevap
Avatar
Acar 26 Temmuz 2019 at 18:05

spotify adamdır youtube music çöp

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.