Tiktok Takipçi Satın Al

Clash of Clans Köy Düzenleri

Bu makalemizde Clash of Clans Köy Düzenlerini çeşitli şekillerde, resimli olarak paylaşıyoruz. Detaylar makalemizde...

Clash of Clans köy düzenleri nelerdir? Android ve iOS cihazlarınıza “Clash of Clans” indirip kurduktan sonra, boş bir köyde elinizde hiçbir şey olmadan oyuna başlayacaksınız.


Ancak, madenlerde ve binalarda bazı iyileştirmeler yapmak için size verilen altın ve iksirleri kullanabilirsiniz. Clash of Clans Köy Düzenleri aşamasında, altın madenleri ve iksir madenleri oluşturmak ve geliştirmek özellikle önemlidir, çünkü en çok ihtiyacınız olan kaynak budur. Bu aşamadan sonra çok zaman geçirebilirsiniz derseniz askeri birliklere ve binalara odaklanabilirsiniz ve ilk 2-3 gün sonra düşmana kaynaklarını yok etmeden saldırmaya başlayabilirsiniz. Bir saldırıda rakibinizi yenebilip yenemeyeceğinizi iyi bilin. Aksi takdirde savaşın faydaları, geri dönüşlerinden daha büyüktür.

Clash of Clans Stratejileri

Köyünüzdeki en önemli bina belediye binasıdır. Bina seviyesi arttıkça, savunma, askeri, araştırma ve geliştirme seviyeleri gibi yapabileceğiniz diğer bina ve birimlerin sayısı da artar. Bununla birlikte, belediye binasını geliştirirken dikkat etmeniz gereken bir şey, belediye binasını bir sonraki seviyeye yükseltmeden önce, diğer binaların yüksek olmasına dikkat edilmelidir.

Clash of Clans Köy Düzenleri

Bu nedenle geliştirecek bir şeyiniz kalmadığında, belediye binasını bir adım yukarı taşıyın ve ardından daha güçlü bir rakip ittifaka geçin. Bunlar Clash of Clans Stratejileri için çok önemli. Girdiğiniz savaşlarda ve karşılaştığınız saldırılarda başarı oranını artıracaksınız. Savunma güçlerini ve savunma duvarlarını başarılı bir şekilde yerleştirmelisiniz.

Clash of Clans Köy Düzenleri


Clash of Clans Köy Düzenleri

Clash of Clans Savaşları

Clash of Clans Savaşları aşamalar olarak bize 2 seçenek sunuyor. Bunlar isterseniz tekli oyuncu şeklinde goblinlerle savaşarak oluyor ya da farklı oyuncuların köylerine açtığınız savaşlarla ganimetler kazanıyorsunuz. Oyunda savaşacağınız ve getirisi en yüksek olan yöntem ise online savaşlar. Vereceğiniz belirli altınlarla rakibinizi defalarca değiştirebiliyorsunuz.

Stratejik bir Clash of Clans oyuncusu olmalıyım diyorsanız, sayısız saldırı yapabileceğinizi bilmeniz gerekir. Ancak savaştan sonra, yeni askerler almak için birden fazla kışla inşa etmeniz gerekebilir. Köyünüze bir saldırı başlatırsanız ve rakip bu saldırıda köyünüzü yenmeyi başarırsa, köyünüz bir süre diğer saldırılardan korunacaktır. Başka bir deyişle, başarısız bir savaştan sonra, diğer rakipler size belirli bir süre saldıramaz.

Clash of Clans Köy Düzenleri Clash of Clans Köy Düzenleri Clash of Clans Köy Düzenleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu