Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır?

WhatsApp kalın yazmak için bütün detayları bu içeriğimizde sizlere açıklıyoruz. WhatsApp kalın yazma için adımlara göz atabilirsiniz.


WhatsApp  hemen hemen herkesin cep telefonunda bulunan ve uzun yıllardır sektörün birincisi konumunda olan mesajlaşma uygulamasıdır.

Öyle ki artık sadece özel konuşmalar değil iş görüşmeleri dahi Whatsapp üzerinden yapılır hale geldi. Bu uygulamanın da bilinmeyen bazı özellikleri varı. Sizler bu özellikleri kullanarak sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Belki de bu zamana kadar sizler de bazı özellikleri bilmediğiniz için karşınızdaki kişiler kullandığı vakit şaşırmışsınızdır. Bu yazıyla birlikte sizler de bu tür özelliklere hâkim olmuş olacaksınız.

WhatsApp üzerinde kullanılan yöntemlerden bir tanesi de kalın yazma. Birçok kişinin bazı mesajlarda bazı kelimeleri kalın bir şekilde yazdığını görmüşsünüzdür. Fakat bu tahmin ettiğinizden de kolay üstelik ekstra bir uygulama da gerektirmiyor.

WhatsApp Kalın Yazı Yazma

WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır?

Sadece kalınlaştırma yapmak istediğiniz kelimenin öncesi ve sonrasında * ifadesini kullanın. Yani *kalınlaştırma* yazarak mesajınızı kalın hale getirebilirsiniz.

*buraya yazı yazınız*

Whatsapp kalın yazma dışında italik kullanım da oldukça yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Bunun için yine italik yapmak istediğiniz kelimenin öncesi ve sonrasında _ alt çizgi eklemeniz yeterli olacaktır. _Whatsapp_ bu sayede istediğiniz kelimeyi italik hale getirmiş olursunuz.

Bunların yanı sıra sıklıkla kullanılan bir diğer yöntem de kelimenin üstünü çizme yöntemidir. Bunun için de yine üstünü çizmek istediğiniz kelimenin öncesi ve sonrasında ~ simgesini kullanmanız yeterli olacaktır. Sizler de bu tür yöntemleri kullanarak konuşmalarınız sırasında bu tür yöntemleri basit bir şekilde kullanabilirsiniz.

WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır? WhatsApp Kalın Yazma Nasıl Yazılır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu