Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp Duruma Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Birçok kullanıcı tarafından merak edilen Whatsapp duruma müzik ekleme nasıl paylaşılır sorusunun cevabına bu içeriğimizde cevaplayacağız. Whatsapp duruma müzik ekleme işlemini nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlatıyoruz. Detaylar makalemizde…

WhatsApp durumu sayesinde rehberimizde bulunan kişilerle birçok çeşitli durum paylaşmak mümkün olacaktır. İşte hal böyle olunca birçok kişi WhatsApp durumundan müzik de paylaşmak ister. Fakat WhatsApp için henüz böyle bir özellik gelmedi. Hal böyle olunca kişiler de alternatif yollara yöneldiler.

WhatsApp Hikayeye Müzik Ekleme

Whatsapp duruma müzik ekleme alternatif yollar sayesinde mümkün olacaktır. İşte bu tür yöntemlerden bir tanesi audio status makers uygulamasıdır.

Bu uygulamayı cep telefonlarına indirmeniz gerekecektir. İndirme işlemi bittikten sonra da Library bölümüne girerek Whatsapp’a atacağınız müziği aratmanız gerekir. Müziği bulup süresini kısaltma gibi işlemleri de hallettikten sonra duruma eklemeye hazır olacaktır. Arka fonu da seçerek müziği durumda rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Duruma Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Bir diğer yöntem de slayt gösteri hazırlayıcı uygulamasıdır. Programı öncelikle indirerek uygulamayı çalıştırmanız gerekecektir. Programı açtıktan sonra da istediğiniz resim ve müziği mobil cihazdan seçeceksiniz.

Saniye ve fonları ayarlamak da mümkün olacaktır. Burada önemli olan saniyeyi uzun bir şekilde tutmak olacaktır. Çünkü bu sayede müziği çok daha rahat bir şekilde olacaktır. GB WhatsApp ile arkadaşlarınızın durumunu da indirebilirsiniz.

WhatsApp durumu, kendinizi ifade etmenin ve hayatınızdan anları görmek için arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanın harika bir yoludur.

WhatsApp durumunu iyileştirmenin harika bir yolu, ona arka plan müziği eklemektir. Arka plan şarkıları durumu daha canlı ve eğlenceli hale getirir. Yani şimdi WhatsApp statüsünde nasıl şarkı eklenir veya WhatsApp statüsünde nasıl müzik eklenir diye merak ediyor olabilirsiniz.

Bu kolay. WhatsApp durumunuza fon müziği eklemek ve WhatsApp statüsüne nasıl müzik ekleyeceğinizi veya WhatsApp durumuna nasıl şarkı ekleyeceğinizi öğrenmek için kullanabileceğiniz farklı yöntemler vardır; kullanabileceğiniz iki yol aşağıdadır:

Telefon Hoparlörünü veya Müzik Kaynağını Kullanın

Bu, WhatsApp durumunuza müzik eklemenin en basit yoludur. Bunu herhangi bir harici düzenleme uygulamasının yardımı olmadan yapabilirsiniz. Bunu yapmak için verilen adımları izleyin:

  • Telefonunuzdaki herhangi bir müzik uygulamasında istediğiniz müziği çalın.
  • Müzik çalarken WhatsApp uygulamanızdaki durum seçeneğine gidin.
  • Şimdi arka planda müzik çalarken video çekmek için yakalama düğmesine uzun basın.
  • Bu, telefonunuzda çalmakta olan müziği, arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca paylaşabileceğiniz WhatsApp durum videonuza ekleyecektir.

WhatsApp Duruma Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Düzenleme Uygulamaları Kullanın

WhatsApp durumunu düzenlemek için bir düzenleme uygulaması kullanın. WhatsApp durumunuza müzik eklemenin başka bir yolu da telefonunuzda bir düzenleme uygulaması kullanmaktır.

Bir düzenleme uygulaması kullanmak, yalnızca WhatsApp durumunuza müzik eklemenize değil, aynı zamanda tüm video ve fotoğraflardan slayt gösterileri yapmanıza da olanak tanır.

Google Play Store ve Apple Store’daki çoğu video düzenleme uygulamasının kullanımı kolaydır ve düzenlemede yeni başlayanlar tarafından da kullanılabilir. WhatsApp durumunuza müzik ve en sevdiğiniz şarkıyı eklemek için kullanabileceğiniz en iyi video düzenleme uygulamalarından bazılarının listesi aşağıdadır.

Audio Status Maker

Bu uygulama, müzik eklemek ve WhatsApp durumunuzu düzenlemek için kullanılabilecek en basit uygulamalardan biridir. Bu uygulama, kullanımı çok zorlaştırmadan birçok özellik sunar. Bu uygulamanın özellikleri arasında WhatsApp durum müziği indirme, müzik ekleme, metinler, arka plan resimleri ve videolar ve bunları düzenleme seçenekleri bulunur.

WhatsApp Duruma Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?
Price: Free

Add Audio to Video: Audio Video Mixer

Basit ama işi mükemmel yapan bir uygulama arıyorsanız, kullanabileceğiniz en iyi uygulama bu. Bu uygulama, seçtiğiniz videolara müzik ve şarkı eklemenizi sağlayan basit bir işleve sahiptir. Bunun yanı sıra uygulama, videoyu düzenlerken WhatsApp durum müziğini kırpmanıza olanak tanır, böylece şarkının videoda olmasını istediğiniz bölümünü seçebilir ve onunla mükemmel bir şekilde senkronize edebilirsiniz.

Video Sound Editor: Add Audio, Mute, Silent Video

Bu aynı zamanda WhatsApp durumuna şarkı eklemek için kullanabileceğiniz çok basit bir uygulamadır. Bunun yanı sıra, videonuzu sessize alma özelliklerine de sahiptir. Yeni başlayanlar için kullanımı kolay olan çok basit bir uygulama.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra slayt hazır olacaktır. Slayt hazır olduktan sonra da direkt olarak WhatsApp durumunda başlayabileceğiniz gibi aynı zamanda cep telefonunuza da direkt indirebilirsiniz. İşte bu yöntemler sayesinde Whatsapp durumuna müziği rahat bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Bu sayede sevdiklerinize de birbirinden güzel şarkıları paylaşmış olursunuz. Son olarak böylece Whatsapp durum müzik nasıl paylaşılır sorusuna net cevap vermiş olduk. Son olarak Whatsapp duruma link ekleme adımlarına da ilgili içeriğimizden göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu