WhatsApp Duruma Müzik Ekleme Nasıl Yapılır? - TeknoDiot.com

WhatsApp Duruma Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Abone Ol 

Bu makalemizde sizlere Whatsapp duruma müzik ekleme işlemini nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlatıyoruz. Detaylar makalemizde…

Whatsapp durumu sayesinde rehberimizde bulunan kişilerle birçok çeşitli durum paylaşmak mümkün olacaktır. İşte hal böyle olunca birçok kişi WhatsApp durumundan müzik de paylaşmak ister. Fakat Whatsapp için henüz böyle bir özellik gelmedi. Hal böyle olunca kişiler de alternatif yollara yöneldiler.

WhatsApp Hikayeye Müzik Ekleme

Whatsapp duruma müzik ekleme alternatif yollar sayesinde mümkün olacaktır. İşte bu tür yöntemlerden bir tanesi audio status makers uygulamasıdır. Bu uygulamayı cep telefonlarına indirmeniz gerekecektir. İndirme işlemi bittikten sonra da Library bölümüne girerek Whatsapp’a atacağınız müziği aratmanız gerekir. Müziği bulup süresini kısaltma gibi işlemleri de hallettikten sonra duruma eklemeye hazır olacaktır. Arka fonu da seçerek müziği durumda rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

WhatsApp Duruma Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Bir diğer yöntem de slayt gösteri hazırlayıcı uygulamasıdır. Programı öncelikle indirerek uygulamayı çalıştırmanız gerekecektir. Programı açtıktan sonra da istediğiniz resim ve müziği mobil cihazdan seçeceksiniz.

Saniye ve fonları ayarlamak da mümkün olacaktır. Burada önemli olan saniyeyi uzun bir şekilde tutmak olacaktır. Çünkü bu sayede müziği çok daha rahat bir şekilde olacaktır.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra slayt hazır olacaktır. Slayt hazır olduktan sonra da direkt olarak Whatsapp durumunda başlayabileceğiniz gibi aynı zamanda cep telefonunuza da direkt indirebilirsiniz. İşte bu yöntemler sayesinde Whatsapp durumuna müziği rahat bir şekilde ekleyebilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize de birbirinden güzel şarkıları paylaşmış olursunuz.

Göz atın:   Klavye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu