Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp, Google Play Store’da 5 Milyar İndirmeyi Geçti

Bundan önce, sadece WhatsApp‘ın ana şirketi Facebook, 5 milyar kilometre taşını aşmak için Google’a ait olmayan bir uygulama haline geldi.

Çok popüler sohbet uygulaması olan WhatsApp, Google Play Store‘da 5 milyar indirmenin kilometre taşını aşan Google uygulamalarının dışında ikinci uygulama haline geldi.


Uygulama, listedeki tek Google olmayan uygulama olarak ana şirket Facebook‘un kendi uygulamasına katıldı ve en çok indirilen uygulamaların en üstündeki Gmail ve Google Chrome tarayıcılarının beğenisine katıldı. WhatsApp’ın 5 milyar indirmeye ulaşmasının kilometre taşı şaşırtıcı değildir ve aslında uygulamanın dünyadaki genel popülaritesiyle uyumludur.

WhatsApp, 5 milyar defa indirildi!

WhatsApp, 1,5 milyardan fazla kullanıcının tahmini aylık aktif kullanıcı tabanıyla dünya çapında en çok kullanılan sohbet ve iletişim hizmetidir. WhatsApp, Facebook tarafından satın alındığında bu yana, eksiksiz bir hizmet paketi sunmak için özellik seti açısından önemli ölçüde büyüdü. 2019 boyunca, WhatsApp birçok uygulamada yaygın uygulama gören karanlık mod teması da dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik ekledi.

WhatsApp, Google Play Store'da 5 Milyar İndirmeyi Geçti

WhatsApp rekor kırdı!

WhatsApp artık kendi parmak izi kimlik doğrulaması katmanını sunarken, anti-spam, kimlik koruması ve zorbalıkla mücadele çabaları daha sıkı grup oluşturma kuralları, grup mesajı davet bağlantıları, WhatsApp profil fotoğrafının korunması ve iletilen mesajlarda özel etiketler gördü. spam bağlantılarını tanımlamak için.

Popülerliği hala artıyor, WhatsApp ebeveyn Facebook son zamanlarda uygulamada yeni bir açılış ekranı tanıttı ve şirketi devraldığından beri WhatsApp’a kendi markasını ekledi.

İleride, WhatsApp, uygulamasını sağlıklı bir iletişim ekosistemine daha da geliştirmeye çalışacaktır. WhatsApp, tüketicilerin yanı sıra, genel indirme sayısı açısından uygulamanın büyümesine daha da katkıda bulunabilecek WhatsApp for Business ile işyerlerini hedefliyor. WhatsApp, Google Play Store‘da 5 milyar indirmenin kilometre taşını aşan Google uygulamalarının dışında ikinci uygulama haline geldi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu