Galaxy Watch Active 2 Beklenenden Daha Erken Gelebilir - TeknoDiot.com

Galaxy Watch Active 2 Beklenenden Daha Erken Gelebilir

Abone Ol 

Samsung, bu ayın başlarında Galaxy Watch Active 2’nin 6 Eylül’de ön sipariş alacağını açıkladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

ABD’deki potansiyel müşteriler doğrudan 27 Eylül’de satın alabilecek. Rapora göre, Galaxy Watch Active 2 modeli beklenenden daha erken piyasada yer alabilir.

Güney Koreli şirket, Galaxy Watch Active 2‘nin 6 Eylül’de Güney Kore’de çıkacağını belirtti. Yeni giyilebilir cihaz için ön siparişlerin dün Güney Kore’de başladığına dikkat çekiyor. Mevcut modelin Bluetooth varyantı olduğuna dikkat çekiyor, LTE varyantını arıyorsanız, muhtemelen biraz daha beklemeniz gerekecek.

Galaxy Watch Active 2 Beklenenden Daha Erken Gelebilir

Samsung Galaxy Watch Active 2 yolda

Daha küçük olan 40mm model 245 dolarlık perakende satış yaparken, daha büyük 44mm varyant fiyatı 280 dolara yükselecek. Paslanmaz çelik versiyonları bariz sebeplerden dolayı daha pahalıdır.

Güney Koreli şirket, büyüklüğüne bağlı olarak onları 330 ve 365 dolara satacak. Şu anda, önümüzdeki haftalarda başka ülkelerin de aynı tedaviyi uygulayıp uygulayamayacağı ya da Samsung’un önceki gündemini takip edip edemeyeceği belli değil. Amerika Birleşik Devletleri’ne gelince, cihaz şu anda ön sipariş için uygun değil.

Şimdilik, Güney Kore dışındaki potansiyel müşterilerin, şirketin Galaxy Watch Active 2 sürümü için planları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için 6 Eylül’e kadar beklemesi gerekecek.

Göz atın:   Google'a Mükemmel Bir Özellik Geldi!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!