Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy Watch Active 2 Beklenenden Daha Erken Gelebilir

Samsung, bu ayın başlarında Galaxy Watch Active 2’nin 6 Eylül’de ön sipariş alacağını açıkladı.

ABD’deki potansiyel müşteriler doğrudan 27 Eylül’de satın alabilecek. Rapora göre, Galaxy Watch Active 2 modeli beklenenden daha erken piyasada yer alabilir.


Güney Koreli şirket, Galaxy Watch Active 2‘nin 6 Eylül’de Güney Kore’de çıkacağını belirtti. Yeni giyilebilir cihaz için ön siparişlerin dün Güney Kore’de başladığına dikkat çekiyor. Mevcut modelin Bluetooth varyantı olduğuna dikkat çekiyor, LTE varyantını arıyorsanız, muhtemelen biraz daha beklemeniz gerekecek.

Galaxy Watch Active 2 Beklenenden Daha Erken Gelebilir

Samsung Galaxy Watch Active 2 yolda

Daha küçük olan 40mm model 245 dolarlık perakende satış yaparken, daha büyük 44mm varyant fiyatı 280 dolara yükselecek. Paslanmaz çelik versiyonları bariz sebeplerden dolayı daha pahalıdır.

Güney Koreli şirket, büyüklüğüne bağlı olarak onları 330 ve 365 dolara satacak. Şu anda, önümüzdeki haftalarda başka ülkelerin de aynı tedaviyi uygulayıp uygulayamayacağı ya da Samsung’un önceki gündemini takip edip edemeyeceği belli değil. Amerika Birleşik Devletleri’ne gelince, cihaz şu anda ön sipariş için uygun değil.

Şimdilik, Güney Kore dışındaki potansiyel müşterilerin, şirketin Galaxy Watch Active 2 sürümü için planları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için 6 Eylül’e kadar beklemesi gerekecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu