Tiktok Takipçi Satın Al

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2019 Biletleri Satışta

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi maçları artık her hafta yeni evinde, canlı seyirci karşısında oynanacak. Biletinizi alın, takımınızı tribünde destekleyin!

League of Legends’ın Türkiye’de en üst düzeyde oynandığı Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin tüm lig maçlarını yerinden ve canlı canlı izlemek için sizi bekliyoruz! Ataşehir Watergarden’da açılan Riot Games Espor Sahnesi’ne gelerek her hafta sonu VFŞL heyecanını profesyonel oyuncuların tam karşısında, coşkulu taraftar topluluğuyla bir arada yaşayabilirsiniz.


Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin bu yeni çağına TBF rövanşının oynanacağı açılış haftasında tanıklık etmek ve Türkiye’nin ilk ve en büyük profesyonel espor liginin heyecanına tribünden ortak olmak için siz de takımınızın yanında yerinizi alın!

VFŞL maçları artık her hafta sonu canlı seyrici karşısında oynanıyor! Takımını desteklemek, espor atmosferini ve rekabeti hayatının bir parçası yapmak isteyen her taraftar gelip zamanını Riot Games Espor Sahnesi’nde geçirebilecek. Ayrıca LoL ve espor takımlarının ürünlerine de ulaşabileceğiniz dükkan da mekanın bir parçası. Ataşehir Watergarden’ın ferah, capcanlı atmosferinde her bütçe ve damak zevkine uygun restoranlar ve kafeler de mevcut.

[sp-related style=”dark” id=”33935″]

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2019 Biletleri Satışta

İlgili Makaleler

Riot Games Espor Sahnesi’ne ulaşmak için Watergarden AVM’nin ücretsiz müşteri servislerinden faydalanabilirsiniz. Servislerin güzergah ve saat bilgileri için adres: www.watergarden.com.tr/ulasim

Toplu taşıma ile ulaşım için:

Kadıköy‘den kalkan 8A ve 13 numaralı otobüslerle Ataşehir Belediye’si durağında inerek Sahne’ye ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Sancaktepe Camii’nden 8Y numaralı otobüsle aktarmasız olarak Ataşehir’e kadar gelebilirsiniz. Ataşehir Belediyesi durağında inerek Sahne’ye ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Meydan durağından 112 numaralı otobüsüyle Kuyubaşı durağına kadar gidebilirsiniz. Oradan 20D numaralı otobüsle Hisarkent Sitesi durağında inerek Sahne’ye ulaşabilirsiniz.

Taksim’den 256 numaralı otobüsle aktarmasız olarak Ataşehir’e kadar gelebilirsiniz. Ataşehir’de Ardıç Sokak durağında inerek Sahne’ye ulaşabilirsiniz.

Sahne’nin kapı açılış saati 12.00’dır. VFŞL maçları 19 Ocak’tan itibaren her hafta sonu 13:00’da başlayıp tahmini olarak 19:00’da sona erecektir. İlk satış mevsimin ilk 5 haftası için açılmıştır, son 4 haftanın biletleri ayrıca satışa çıkacaktır.

Etkinlik Bilet Fiyatları ve Kategorileri

Günlük Biletler – Sahne’de VFŞL heyecanına ortak olmak için günlük bilet ücreti 15 TL’dir. Alanda kategori ayrımı yoktur, satışlar sahneye en yakından başlayıp sahneye en uzak koltuğa doğru yapılır. Biletleri ister Biletix üzerinden, ister alandaki gişeden alabilirsiniz. Bu biletler aynı gün oynanan 5 maç, yani bir tam lig günü için geçerlidir. Biletlerinizi gelmek istediğiniz etkinliğin tarihine göre seçip alabilirsiniz. Örnek olarak 1. Hafta 1. Gün Bileti, 2. Hafta 2. Gün Bileti gibi. Etkinlik günü satılan biletlerin teslimi, etkinlik alanındaki bilet teslim/satış noktasından yapılmaktadır. Mekan girişinde seyircinin gün içinde rahatlıkla alana girip çıkmasını sağlayabilmek için bileğine soğuk damga basılacaktır. Mevsimlik Giriş Bileti – Sınırlı sayıdaki bu biletler Kış Mevsimi’ndeki tüm lig haftaları (9 hafta) + Kış Mevsimi Finallerinin tamamı için geçerlidir ve 300 TL’den satılır.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu