Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo V17 Gelecek Ay Hindistan’da Çıkarılacak!

Vivo V17 nihayet Aralık 2019’da Hindistan’da çıkarılacak. Çinli akıllı telefon üreticisi henüz piyasaya sürülecek tarih hakkında resmi bir açıklama yapamadı.

Vivo son zamanlarda bazı Güneydoğu Asya pazarlarında Vivo S1 Pro’yu tanıttı ve Rusya’da Vivo V17 olarak yeniden markalaştırdı. Yabancı kaynaklarda yayınlanan yeni bir rapora göre Hint varyantı, uluslararası versiyonlara kıyasla küçük farklılıklar gösterebilir. Vivo’nun Hintli ortakları için 29 Kasım – 8 Aralık tarihleri ​​arasında bir ürün eğitimi oturumu düzenlediği bildirildi. V17’nin bundan kısa bir süre sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor.


Vivo V17 Gelecek Ay Hindistan’da Çıkarılacak!

Genel şartname ve tasarım aynı kalabilse de. Vivo V17 Hindistan basımının, Vivo’nun tasarım ve pazarlama stratejilerine aşina olan kaynaklara göre bir delikli kameraya sahip olması bekleniyor. Bu nedenle küresel değişkende mevcut olan su damlası çentiğini değiştiriyorlar. Vivo muhtemelen delikli ekrana olan talebi dikkate alarak tasarımı değiştirecek. Hindistan, Vivo’nun en büyük akıllı telefon pazarlarından biri olan şirket, Samsung Galaxy S10 modeline benzeyen daha kaliteli bir görünüm sunarak müşterilerinin beğenisine sunabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu