Tiktok Takipçi Satın Al

Ekran Paylaşımı Yakında Facebook Messenger’a Gelebilir!

Facebook Messenger kullanıcısıysanız araştırmacı Jane Manchun Wong’a göre, Facebook Messenger’da ekran paylaşımını öne süren bazı kanıtlar keşfettiğini öğrenmek isteyebilirsiniz.

Video konferans görüşmeleri söz konusu olduğunda, ekran paylaşımı en çok görmeyi beklediğiniz bir özelliktir. Bunun nedeni, video konferansın genellikle bir belge veya sunum üzerinde uzaktan işbirliği yapmak zorunda kalabilecekleri şirketler tarafından kullanılması ve bir ekranı paylaşmanın birbirleriyle bilgi paylaşma yolunda gitmeleridir.


Wong’a göre, “Ekran Paylaşma özelliğine Video / Sesli arama ekranında bir düğme olarak erişilebilir. Bu özellik, “Ekranınızı Birlikte Paylaşın” olarak tanıtılmıştır; bu kullanıcı, en sevdikleri içerikleri görüntülü sohbetleriyle paylaşabilir. Kullanıcı ekran paylaşımını açtığında kamera kapanacak ve sohbetteki herkes ekranı görebilecek.”

 

Facebook özelliğini ne zaman getireceğini açıklamadı. Sonuçta, şirketler şimdi ve daha sonra yeni özellikler üzerinde testler yapıyorlar. Burada tanıtılacak kadar iyi olup olmadıklarına karar vermeden önce dahili olarak yeni özellikleri denemek isteyeceklerdi. Yakında görmeye başlayacağınızı söyleyebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu