TeknoDiot.com
   
   

Ekran Paylaşımı Yakında Facebook Messenger’a Gelebilir!

Ekran Paylaşımı Yakında Facebook Messenger'a Gelebilir!

Facebook Messenger kullanıcısıysanız araştırmacı Jane Manchun Wong’a göre, Facebook Messenger’da ekran paylaşımını öne süren bazı kanıtlar keşfettiğini öğrenmek isteyebilirsiniz.

Video konferans görüşmeleri söz konusu olduğunda, ekran paylaşımı en çok görmeyi beklediğiniz bir özelliktir. Bunun nedeni, video konferansın genellikle bir belge veya sunum üzerinde uzaktan işbirliği yapmak zorunda kalabilecekleri şirketler tarafından kullanılması ve bir ekranı paylaşmanın birbirleriyle bilgi paylaşma yolunda gitmeleridir.

Wong’a göre, “Ekran Paylaşma özelliğine Video / Sesli arama ekranında bir düğme olarak erişilebilir. Bu özellik, “Ekranınızı Birlikte Paylaşın” olarak tanıtılmıştır; bu kullanıcı, en sevdikleri içerikleri görüntülü sohbetleriyle paylaşabilir. Kullanıcı ekran paylaşımını açtığında kamera kapanacak ve sohbetteki herkes ekranı görebilecek.”

Ekran Paylaşımı Yakında Facebook Messenger'a Gelebilir!

 

Facebook özelliğini ne zaman getireceğini açıklamadı. Sonuçta, şirketler şimdi ve daha sonra yeni özellikler üzerinde testler yapıyorlar. Burada tanıtılacak kadar iyi olup olmadıklarına karar vermeden önce dahili olarak yeni özellikleri denemek isteyeceklerdi. Yakında görmeye başlayacağınızı söyleyebiliriz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.