TeknoDiot
     
     
     

Vivo V17, Farklı Bir Tasarıma Sahip Olacak!

Vivo V17, Farklı Bir Tasarıma Sahip Olacak!

Vivo V17 Pro Eylül ayında piyasaya sürüldü ve bazı pazarlarda fiyat indirimi bile aldı. Vivo geçtiğimiz ay Rusya’da profesyonel olmayan bir model tanıttı ve 9 Aralık’ta Hindistan’da lansmanına karar verdi ancak, yeni bir sızıntı Hindistan’da tanıtılacak olan Vivo V17’nin Rus versiyonundan farklı bir tasarıma sahip olacağını doğruladı.

Hindistan sürümünün en azından diğerine göre, geçen hafta çıkacak bir tanıtım posteri sayesinde farklı görüneceğini zaten biliniyordu artık cihazın fotoğrafları sızdı ve telefonun sadece ön tarafta değil arkada da farklı görüneceğini gösteriyor.

Sızıntının kaynağı 91Mobile ve cihazın mevcut olacağı renk varyantlarını gösteren promosyon bir görüntüdür. Telefon, kamera sağ üst köşeye gelecek şekilde delikli bir ekrana sahiptir. Ekrana iView ekran adı verileceği ve FHD + (1080 x 2340) çözünürlükle 6,44 inç boyutunda olacağı bildirildi.

Vivo V17, Farklı Bir Tasarıma Sahip Olacak!

Farklı Tasarım!

Arkasında, Vivo V17 elmas şeklindeki kamera muhafazasını Smartisan Nut Pro 3’ünkine benzer bir şekilde olacak ancak, dördüncü sensör üst yerine alt kısımda yer alıyor. LED flaş da farklı bir tasarıma sahiptir. Bu kamera tasarımı gelecek yıl oldukça popüler olacak. Sızıntı, Samsung S11 serisinin yanı sıra Galaxy A51 ve Galaxy A71’in de aynı arka kamera tasarımını, kamera sayısı ve sensörlerin konumu ile kaynayan farklılıklar ile benimseyeceğini açıkladı.

Kaynak ayrıca Hindistan için Vivo V17’nin 48MP f / 1.8 birincil arka kamera, 8MP f / 2.2 ikincil kamera ve iki 2MP sensöre sahip olacağını ortaya koydu. Özçekim kamerasının teknik özelliklerinden hiç bahsedilmez ancak bir 32MP sensör olduğuna inanılmaktadır.

Telefon, 8 GB RAM ve genişletilebilen 128 GB depolama alanıyla Snapdragon 665 tarafından desteklenecek. Ayrıca bir USB-C bağlantı noktası üzerinden 18W hızlı şarj desteği olan bir ekran parmak izi tarayıcı ve 4500mAh pil de bulunmaktadır. Telefon gelecek hafta açıldığında, Glacier Ice ve Midnight Ocean’da ve 20.000 INR’nin altında beklenen bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak yaklaşık 279 $’dır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Tasarrufçu Spotify “Lite” Çıktı! (İndir)

Buğra Noyan

En Çok Arıza Yapan iPhone Modeli Belli Oldu

Buğra Noyan

Android Kullanıcıları iPhone’a Geçti!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.