Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo, Samsung’u Solladı!

Vivo, Samsung’u geçti, 4. çeyrekte Hindistan’ın ikinci büyük üreticisi oldu.

Vivo ilk kez Hindistan akıllı telefon pazarında ikinci sırayı aldı. Vivo, Hindistan akıllı telefon pazarındaki ikinci noktaya ulaşarak tarih yazdı.


Şirket, 2019’un dördüncü çeyreğinde Samsung‘u önemli bir farkla geride bıraktı. Rakamlarla Vivo, bu başarıya ulaşmak için pazar payının yüzde 21’ine erişti. Counterpoint Research’ün bir raporuna göre, bir numaralı noktanın tacı hala yüzde 27 pazar payı ile Xiaomi tarafından giyiliyor. Şirketin yıldan yıla büyümesi de oldukça şaşırtıcıydı. Vivo, 2019 yılında yüzde 76, 2019’un dördüncü çeyreğinde yüzde 134 büyümüştür.

Vivo ikinci sırada yer alıyor!

Counterpoint Yardımcı Direktörü Tarun Pathak, “S serisini çevrimdışına başarıyla dönerek ve agresif bir şekilde çevrimdışı segmentte yeni özelliklerle konumlandırarak, 15.000 Rs 20.000 segmentinde bir çentik oluşturmayı başardı.” Büyüme, Şirketin, belirli bir süre boyunca net bir şekilde iyi performans gösteren bütçe aralığı akıllı telefonlarının sonucu.

Vivo, Samsung'u Solladı!

Ayrıca, Vivo’nun çevrimdışı varlığı da bu duruma kesinlikle yardımcı oldu. Hatırlamak gerekirse, Vivo’nun Hindistan’da 70.000’den fazla perakende satış mağazası var. Vivo’nun Marka Stratejisi Direktörü Nipun Marya, şirketin hedefinin sadece yeni cihazlar kullanmaya devam etmek değil, aynı zamanda müşterilere şirketin en önemli sloganı olan ve olmaya devam edecek daha iyi satış sonrası hizmetler sunmak olduğunu söylüyor. “Amacım tüketicilerime birinci sınıf satış sonrası hizmet vermektir. Ayrıca markaya olan güvenlerini korudukları için onlara teşekkür ediyorum ” diyor Marya.

Şirketin son başarısı güven verici ve alt markası IQOO’nun Şubat ayında ülkeye ilk kez çıktığı gerçeğini ekliyor, Vivo’nun ve IQOO’nun diğer şirketlere oldukça iyi bir rekabet göstermesini bekleyebiliriz. gelecek zamanlar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu