Tiktok Takipçi Satın Al

Elon Musk, Yeni Doğan Oğlunun İsmini Açıkladı: X Æ A-12

Elon Musk, Claire Boucher’dan olan oğlunun ismini Twitter üzerinden açıkladı. Yeni doğan oğlunun ismi ” X Æ A-12″ ve bu isim sosyal medya üzerinden çok konuşuldu.

Elon Musk, gerçek adı Claire Boucher olan Grimes ile 2018 yılından beri birlikte. Çiftin yeni doğan oğlunun ismini Twitter üzerinden bir takipçisinin sorusuna yanıt olarak açıkladı.


Mars ve uzay konusunda çılgın projelerle birlikte gündemde olan Musk, şimdi ise çocuğuna koyduğu isim ile birlikte gündemde. Elon Musk, bir takipçisinin bebeğin adını sorması üzerine ‘X Æ A-12 Musk’ adını verdiklerini söyledi. Musk’ın isim konusunda ciddi olup olmadığı anlaşılmazken, bunun şifrelenmiş bir ifade olduğu yorumları da yapıldı.

X Æ A-12 Musk

Elon Musk, Yeni Doğan Oğlunun İsmini Açıkladı: X Æ A-12

Bir Twitter kullanıcısı, ‘Æ’nin İskandinav alfabesinde ‘Ash’ (kül) şeklinde telaffuz edildiğini, A-12‘nin de istihbarat teşkilatı için inşa edilmiş bir keşif uçağı olan ve Archangel (başmelek) olarak anılan Lockheed A-12’ye gönderme yaptığını iddia etti. Dolayısıyla bebeğin adının ‘X Ash Archangel’ olduğu öne sürüldü.

Musk’ın bu açıklamayı beğenmesi, kullanıcının iddiasının doğru olabileceği şeklinde yorumlandı.

Elon Musk, Yeni Doğan Oğlunun İsmini Açıkladı: X Æ A-12

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu