Elon Musk, Yeni Doğan Oğlunun İsmini Açıkladı: X Æ A-12 - TeknoDiot.com

Elon Musk, Yeni Doğan Oğlunun İsmini Açıkladı: X Æ A-12

Abone Ol 

Elon Musk, Claire Boucher’dan olan oğlunun ismini Twitter üzerinden açıkladı. Yeni doğan oğlunun ismi ” X Æ A-12″ ve bu isim sosyal medya üzerinden çok konuşuldu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Elon Musk, gerçek adı Claire Boucher olan Grimes ile 2018 yılından beri birlikte. Çiftin yeni doğan oğlunun ismini Twitter üzerinden bir takipçisinin sorusuna yanıt olarak açıkladı.

Mars ve uzay konusunda çılgın projelerle birlikte gündemde olan Musk, şimdi ise çocuğuna koyduğu isim ile birlikte gündemde. Elon Musk, bir takipçisinin bebeğin adını sorması üzerine ‘X Æ A-12 Musk’ adını verdiklerini söyledi. Musk’ın isim konusunda ciddi olup olmadığı anlaşılmazken, bunun şifrelenmiş bir ifade olduğu yorumları da yapıldı.

X Æ A-12 Musk

Elon Musk, Yeni Doğan Oğlunun İsmini Açıkladı: X Æ A-12

Bir Twitter kullanıcısı, ‘Æ’nin İskandinav alfabesinde ‘Ash’ (kül) şeklinde telaffuz edildiğini, A-12‘nin de istihbarat teşkilatı için inşa edilmiş bir keşif uçağı olan ve Archangel (başmelek) olarak anılan Lockheed A-12’ye gönderme yaptığını iddia etti. Dolayısıyla bebeğin adının ‘X Ash Archangel’ olduğu öne sürüldü.

Musk’ın bu açıklamayı beğenmesi, kullanıcının iddiasının doğru olabileceği şeklinde yorumlandı.

Elon Musk, Yeni Doğan Oğlunun İsmini Açıkladı: X Æ A-12

Göz atın:   SpaceX'in İlk Uzay Turisti, Yolculuk İçin "Hayat Arkadaşını" Arıyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu