Tiktok Takipçi Satın Al

Google Earth, 22 Yıl Önce Kayıp Bir Adamın Gizemini Çözdü

Geçmişte, insanların bir anda aniden kaybolan ve görünüşte iz bırakmadan ortadan kaybolduğu birçok örnek olmuştur. Google Earth buna benzer bir gizemi gün yüzüne çıkardı.

Google’ın harita servisi Google Earth, tuhaf keşiflerin yapıldığı bir servis olmaya devam ediyor. ABD’de de 1997’de kaybolan ve 22 yıldır bulunamayan bir kişi, polisin olay yeri görüntülerini Google Earth’te incelemesi üzerine bulundu.


Bu, 1997 yılının Kasım ayında geri dönen Wiliam Earl Moldt ile olan durumun kaybolduğu durumdu. İlk raporlar Moldt’ın gece 9: 30’da kız arkadaşını aradığını ve yakında kulüpten ayrılacağını ve eve gideceğini bilmesini sağladı.

Daha sonra, Moldt’ın 11: 00’da kulübü terk ettiği ve bir kaç senaryoyu üstlenebileceği bildirilirken, görünüşe göre Moldt sarhoş değildi ve yalnız kaldı, ancak yine de bir nedenden ötürü evini hiç yapmadı. Google Earth bir emlak araştırmacısı tarafından kullanılıncaya kadar çözülemeyen bir durum gibi görünüyordu.

Google Earth, 22 Yıl Önce Kayıp Bir Adamın Gizemini Çözdü

Mülkiyet araştırmacısına göre, Florida Wellington’daki bir konut gelişiminde bekletme havuzuyla ilgili garip bir şey fark ettiler ve yakınlaştırdıktan sonra içinde bir araba buldular. Olay yerine gelen ve arabayı sudan çeken polis, ağır kireçlendiğini ve daha sonra Moldt olarak bir koroner tarafından tespit edilen iskelet kalıntıları olduğunu iddia etti.

BBC’ye konuşan, belki de Moldt’ın eve giderken arabasını kontrolünü kaybettiği ve gölete doğru sürdüğü söyleniyordu. Polis sözcüsü Therese Barbera’ya göre, “Yıllarca önce ne olduğunu, nelerin geçtiğini belirleyemezsiniz. Tek bildiğimiz, Dünya’nın suratından kaybolduğu ve şimdi keşfedildiği. ”

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu