Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Epic Games’in oyuncuları en mutlu ettiği durumlardan biri de hiç şüphesiz ücretsiz oyunlardır. Bu hafta bizlere Aven Colony oyunu olarak sunuluyor. Epic Games ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor.

Ücretsiz oyun denildiği zaman ilk akla artık Epic Games Store geliyor. Fortnite’ın yayıncısı ve geliştiricisi Epic Games, Steam’e rakip olarak Epic Games Store’u açmıştı ve oyunculara her hafta ücretsiz oyun vereceği sözünü vermişti.

Epic Games Store, şirketin kendi çevrimiçi oyun mağazasıdır. Steam’e rakip olarak görülen Epic Games Store’da her hafta birçok oyun ücretsiz olarak oyuncularla buluşuyor. Ek olarak birçok oyun geliştiricisi ile iş ortaklığı mevcut olup, geliştirici firmaların oyunlarını Steam gibi kendi mağazasında yayınlamaktadır ve satış yapmaktadır.

Epic Games Store, üzerinden her hafta milyonlarca üyesine ücretsiz olarak oyunlar sunmaktadır. Epic Games Store ücretsiz oyunlar olduğu zamanlar teknodiot.com olarak sizlere haber vermekteyiz.

Çok özel teklifler için arayı çok açma. Hemen ücretsiz bir oyun indir veya oynaması ücretsiz oyun platformuna dahil olabilirsin. Bu kategoriyi sıkı takip edin deriz! Epic Games Store her hafta ücretsiz bir oyun veriyor.
Aven Colony var.

Epic Games Ücretsiz Oyun: Aven Colony

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Aven Colony normal fiyatı 49 TL olan şehir kurma simülasyon oyunu ücretsiz oldu. Dünyadan çok uzakta, çöller, tundralar ve ormanlardan oluşan yabancı bir gezegen olan Aven Prime’ı keşfet. Aven Colony’de, insanlığın güneş sistemi dışındaki ilk yerleşiminin yöneticisi olacaksın.

Yeni bir dünyaya yerleşmenin zorluklarının üstesinden gelirken küçük kolonilerini inşa edip genişleterek devasa, büyüyen şehirlere dönüştür. Koloninin altyapısını oluştur, vatandaşlarının sağlığı ile ilgilen, kaynaklarını yönet ve Aven Prime’ın egzotik dünyasının çetin ve çoğu zaman tehlikeli koşulları altında kolonini refah bir geleceğe taşı. Oyunu indirmek ve yüklemek için 7 gününüz var.

Aven Colony Sistem Gereksinimleri

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i3-3220 3.3 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD 7850
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-4670 veya AMD A10-7850k
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 980 VRAM 4GB veya AMD Radeon R9 390X
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Ücretsiz Oyun Kütüphaneye Ekleme

 • Öncelikle buradan oyunun Epic Games sayfasına giriş yapın.
 • Açılan sayfanın mavi renkli “Yükle” butonuna tıklayın.
 • Açılan sipariş sayfasında bilgileri onaylayın ve yeşil renkli “Sipariş ver” butonuna tıklayın.
 • Oyun artık Epic Games kütüphanenizde!

Bu arada bu oyunun ücretsiz kalma kampanyası ise 1 haftadır.

İsmini Fortnite oyunundan duyanlar vardır ancak Epic Games, oldukça köklü firmadır. Epic Games, Unreal Engine oyun motorunun sahibi ve geliştiricisidir. Unreal ile birçok günümüzdeki popüler ve güçlü oyunlar geliştirilip, yayınlanmıştır. Battle Royale türü oyunu Fortnite’ı geliştirmiş ve oyunculara yayınlamıştır. Oyunun ise 250 milyon oyuncusu bulunuyor.

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu! Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

Göz atın:   PUBG'nin Yeni 4kmx4km‘lik Haritasından Görseller Yayınlandı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu