75 TL'lik Elite Dangerous Ücretsiz Oldu! - TeknoDiot.com

75 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu!

Abone Ol 

Epic Games’in oyuncuları en mutlu ettiği durumlardan biri de hiç şüphesiz ücretsiz oyunlardır. Bu hafta bizlere Elite Dangerous ücretsiz oyun olarak sunuluyor.

Ücretsiz oyun denildiği zaman ilk akla artık Epic Games Store geliyor. Fortnite’ın yayıncısı ve geliştiricisi Epic Games, Steam’e rakip olarak Epic Games Store’u açmıştı ve oyunculara her hafta ücretsiz oyun vereceği sözünü vermişti.

Epic Games Store, şirketin kendi çevrimiçi oyun mağazasıdır. Steam’e rakip olarak görülen Epic Games Store’da her hafta birçok oyun ücretsiz olarak oyuncularla buluşuyor. Ek olarak birçok oyun geliştiricisi ile iş ortaklığı mevcut olup, geliştirici firmaların oyunlarını Steam gibi kendi mağazasında yayınlamaktadır ve satış yapmaktadır.

Epic Games Store, üzerinden her hafta milyonlarca üyesine ücretsiz olarak oyunlar sunmaktadır. Epic Games Store ücretsiz oyunlar olduğu zamanlar teknodiot.com olarak sizlere haber vermekteyiz.

Çok özel teklifler için arayı çok açma. Hemen ücretsiz bir oyun indir veya oynaması ücretsiz oyun platformuna dahil olabilirsin. Bu kategoriyi sıkı takip edin deriz! Epic Games Store her hafta ücretsiz bir oyun veriyor.

Epic Games Ücretsiz Oyun: Elite Dangerous

75 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu!

Bu hafta ise Epic Games fiyatı 70 TL, Steam’de ise 75 TL fiyat etiketine sahip Elite Dangerous isimli oyun ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Şimdi gelin oyunun detaylarına bakalım.

Elite Dangerous, oyunun orijinal açık dünya macerasını birbiriyle bağlantılı bir galaksi, gelişen bir anlatım, Samanyolu’nun eksiksiz bir şekilde ve tamamen galaktik ölçülerde yeniden yaratılması ile modern nesle getiren, eksiksiz bir devasa çok oyunculu uzay destanıdır.

Şimdi Horizons Sezonu Dâhil!

Artık Elite Dangerous’a dâhil olan Horizons sezonu ile galaksiyi tamamen yeni bir açıdan deneyimle. Yıldızlardan bilinmeyen dünyaların yüzeylerine yolculuk et, Scarab Surface Recon Vehicle’ın içinde yüzeyde dolaş, silah üret, gemi ile gönderilen askerleri mevzilendir ve birden çok ekibin dâhil olduğu keyifli eşli aksiyonu deneyimle.

Samanyolu’nun 400 milyar adet yıldız sistemi, Elite Dangerous’ın açık uçlu oynanışının ana sahnesi. Video oyunları tarihinin bu en geniş tasarımlı oyun alanında, kendi galaksimizin gerçek yıldızları, gezegenleri, uyduları, asteroit bölgeleri ve kara delikleri gerçek destansı boyutlarına uygun olarak hazırlandı.

Oyuncuların kararları ve eylemleri ile hükümetler düşüyor, savaşlar kazanılıyor ve kaybediliyor ve insanlığın sınırları yeniden şekillendiriliyor. Galaktik süper güçlerin ve yıldızlararası savaşların çağında her oyuncunun kişisel hikâyesi birbiriyle bağlantılı galaksileri ve özenle yazılmış gelişen anlatımı etkiliyor.

Avlandıkça, keşfettikçe, savaştıkça, maden çıkardıkça, kaçakçılık ve ticaret yaptıkça gemini geliştir ve her parçasını özelleştir. Böylece 3301 yılında amansız bir galakside hayatta kal. Elite’ler arasında üst sıralarda yer almak için gereken yetenekleri, bilgiyi, parayı ve gücü kazanmak adına elinden geleni yap.

Devasa Çok Oyunculu

Elite Dangerous’ın sonsuz ve devasa çok oyunculu uzayında dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla tahmin edilemez karşılaşmalar deneyimle. Solo modda birbiriyle bağlantılı galaksiyi keşfet ya da karşılaştığın her pilotun güvenilir bir dosta veya ölümcül bir düşmana dönüşebileceği Open Play’de dünyayı diğer oyuncularla birlikte deneyimle. Oyunu oynamak için Frontier üzerinden ücretsiz bir Elite Dangerous hesabı oluşturman gerekir.

Ücretsiz Oyun Kütüphaneye Ekleme

  • Öncelikle buradan oyunun Epic Games sayfasına giriş yapın.
  • Açılan sayfanın mavi renkli “Yükle” butonuna tıklayın.
  • Açılan sipariş sayfasında bilgileri onaylayın ve yeşil renkli “Sipariş ver” butonuna tıklayın.
  • Oyun artık Epic Games kütüphanenizde!

Bu arada bu oyunun ücretsiz kalma kampanyası ise 19 Kasım saat 19:00’a kadar sürecektir.

İsmini Fortnite oyunundan duyanlar vardır ancak Epic Games, oldukça köklü firmadır. Epic Games, Unreal Engine oyun motorunun sahibi ve geliştiricisidir. Unreal ile birçok günümüzdeki popüler ve güçlü oyunlar geliştirilip, yayınlanmıştır. Battle Royale türü oyunu Fortnite’ı geliştirmiş ve oyunculara yayınlamıştır. Oyunun ise 250 milyon oyuncusu bulunuyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu