Epic Games Store’da Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store’da 199 TL olan oyun ücretsiz oldu!

Epic Games’in oyuncuları en mutlu ettiği durumlardan biri de hiç şüphesiz ücretsiz oyunlardır. Bu hafta bizlere Fallout: New Vegas – Ultimate Edition oyunu sunuluyor. Epic Games ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor.

Ücretsiz oyun denildiği zaman ilk akla artık Epic Games Store geliyor. Fortnite’ın yayıncısı ve geliştiricisi Epic Games, Steam’e rakip olarak Epic Games Store’u açmıştı ve oyunculara her hafta ücretsiz oyun vereceği sözünü vermişti.

Epic Games Store, şirketin kendi çevrimiçi oyun mağazasıdır. Steam’e rakip olarak görülen Epic Games Store’da her hafta birçok oyun ücretsiz olarak oyuncularla buluşuyor. Ek olarak birçok oyun geliştiricisi ile iş ortaklığı mevcut olup, geliştirici firmaların oyunlarını Steam gibi kendi mağazasında yayınlamaktadır ve satış yapmaktadır.

Epic Games Store, üzerinden her hafta milyonlarca üyesine ücretsiz olarak oyunlar sunmaktadır. Epic Games Store ücretsiz oyunlar olduğu zamanlar teknodiot.com olarak sizlere haber vermekteyiz.


AMD

Çok özel teklifler için arayı çok açma. Hemen ücretsiz bir oyun indir veya oynaması ücretsiz oyun platformuna dahil olabilirsin. Bu kategoriyi sıkı takip edin deriz! Epic Games Store her hafta ücretsiz bir oyun veriyor. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan Fallout: New Vegas – Ultimate Editionoyunu ücretsiz oldu. Oyun 25 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

Fallout: New Vegas – Ultimate Edition Ücretsiz

Epic Games Store’da Haftanın Ücretsiz Oyunları

Fallout: New Vegas – Ultimate Edition, 2010 yılında piyasaya sürülen orijinal Fallout: New Vegas oyununun genişletilmiş bir sürümüdür. Ultimate Edition, ana oyuna ek olarak tüm yayınlanmış ek paketleri içermektedir. Oyun, post-apokaliptik bir ortamda geçen bir hikaye sunar ve oyunculara geniş bir özgürlük ve seçenekler sunar.

Fallout: New Vegas – Ultimate Edition, Fallout serisine ait bir oyun olup, serinin diğer oyunları gibi açık dünya temelli bir yapıya sahiptir. Oyunda, nükleer bir savaşın ardından harap olmuş bir Amerika Birleşik Devletleri’nde geçen bir hikaye anlatılır. Oyuncular, karakterlerini özelleştirerek bu tehlikeli dünyada hayatta kalmak için mücadele ederler.

Oyunun oynanış mekanikleri, geniş bir keşif, savaş ve etkileşim özgürlüğü sunar. Oyuncular, çeşitli görevleri yerine getirerek deneyim puanları kazanır, yeteneklerini geliştirir ve yeni ekipmanlar bulur. Kararlarınızın oyun dünyasına ve hikayeye etkisi olduğu için farklı oyun sonlarına ulaşmanız mümkündür.

Fallout: New Vegas – Ultimate Edition, çeşitli yan görevler, karakterler ve zorlu düşmanlarla dolu zengin bir hikaye sunar. Oyuncular, kabileler, yeraltı grupları ve diğer hayatta kalanlar arasındaki politik entrikaları keşfederken, kendilerini karmaşık ve heyecan dolu bir dünyada bulurlar.

Ücretsiz Oyunları Kütüphaneye Ekleme

  • Oyuna buradan oyunun Epic Games sayfasına giriş yapın.
  • Açılan sayfanın mavi renkli “Yükle” butonuna tıklayın.
  • Açılan sipariş sayfasında bilgileri onaylayın ve yeşil renkli “Sipariş ver” butonuna tıklayın.
  • Oyun artık Epic Games kütüphanenizde!

Normalde toplam 199 TL fiyat etiketine sahip oyunu 25 Mayıs – 1 Haziran Nisan tarihine kadar ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games ücretsiz oyun listemiz her hafta güncellenmektedir. İsmini Fortnite oyunundan duyanlar vardır ancak Epic Games, oldukça köklü firmadır. Epic Games, Unreal Engine oyun motorunun sahibi ve geliştiricisidir. Unreal ile birçok günümüzdeki popüler ve güçlü oyunlar geliştirilip, yayınlanmıştır. Battle Royale türü oyunu Fortnite’ı geliştirmiş ve oyunculara yayınlamıştır. Oyunun ise 250 milyon oyuncusu bulunuyor.

Epic Games Store’da Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store’da Haftanın Ücretsiz Oyunları  Epic Games Store’da Haftanın Ücretsiz Oyunları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu