Vivo S5 Özellikleri - Vivo S5 Tanıtım Tarihi Belli Oldu - TeknoDiot.com

Vivo S5 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Abone Ol 

Vivo geçtiğimiz günlerde, S serisindeki yeni bir akıllı telefon olan S5’in 14 Kasım’da tanıtılacağını doğruladı.

Bugün telefonun basın çekimleri, degrade bir yüzey ile mavi, yeşil ve pembe olmak üzere üç renkte yüzeye çıktı.

Görüntü aynı zamanda bir LED flaş ile birlikte elmas şeklindeki üçlü kamera düzenlemesini gösterir ve ana kameranın bir 48MP sensöre sahip olduğu söylenir. Bu, önceki S serisi telefonlara, S1 veS1 Pro‘ya benzer bir ekran parmak izi tarayıcı ve bir AMOLED ekrana sahip olacak.

Vivo S5 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Vivo S5 Tanıtım Tarihi

Bir render çentiksiz ekran göstermesine rağmen, başka bir görüntüde Z1 Pro üzerindeki sol taraf ile karşılaştırıldığında sağ tarafta bir delikli ekran gösterildi. Vivo S5‘in 14 Kasım’da tanıtılacağını doğrulandı.

Telefonun başka bir özelliği yok, ancak telefonun bu hafta bir süre sonra Çin’deki TENAA tarafından ne zaman onaylandığını bilmeliyiz. Gelecek Perşembe ilan edildiğinde 2000 yuan’dan (yaklaşık 1,600 TL) daha düşük fiyatlı olduğu söyleniyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu