Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo IQOO Neo 2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Birkaç gün öncesine ait raporlar, VIVO’nun belki de VIVO IQOO Neo 2  modelini tanıtıldı.

Geekbench bazı etkileyici puanlarla ve aynı zamanda AnTuTu Benchmark üzerinde ortaya çıkmıştı.


Markanın hangi pazarlama ismini kullanacağını hala bilmiyoruz, ancak yeni Vivo IQOO Neo akıllı telefonun standart Neo’nun güncellenmiş bir sürümü olacağı belli.

Şimdi, şirket yapımında Snapdragon 855 işlemcisi ile birlikte bir VIVO IQOO Neo telefonu bulunduğunu bir kez daha onayladı.

Vivo IQOO Neo 2 Tanıtım Tarihi

Vivo IQOO Neo 2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Resmi özellikler ve tasarım detayları hala ortaya çıkıyor, ancak IQOO Neo 2‘nin alacağı en büyük yükseltme işlemcisinde. Geçtiğimiz günlerde Geekbench’de, VIVO IQOO Neo 2’nin tek çekirdekli modda 3516 puan netleştiği, çok çekirdekte çalışırken 11262 puan almayı başardığı belirtildi. Bu skorlar, Snapdragon 855 işlemcili amiral gemisine işaret ediyor ve lansman posteri tarafından onaylandı.

Snapdragon dışında, kıyaslama listesi de, söz konusu IQOO Neo 2’nin 8GB RAM ile geleceğini ve Android 9‘u da özel UI’yi kutudan çıkartacağını ortaya koyuyor. Cihaz 24 Ekim tarihinde tanıtılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu