TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » Valorant Haberleri » Valorant’ta Kill Rekoru Kırıldı

Valorant’ta Kill Rekoru Kırıldı

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

Riot Games’in yeni FPS oyunu Valorant’ta standart maç türünde kill rekoru kırıldı.

Valorant kill rekoru sonunda kırılmış oldu. Şu anda oyun halen kapalı beta sürecinde. Oyuncular bu kapalı beta sürecinde gerçek anlamda oyunu kavramaya başladılar. Valorant 28 Mayıs tarihinde kapalı betadan çıkıyor.

Şimdi oyunda yeni bir “Kill Rekoru” kırılmış durumdadır. Dereceli oyunlarda haftalarca kendini geliştiren oyuncu, daha sonra normal oyunlarda daha düşük MMR’a sahip olan oyuncularla eşleşerek toplamda 73 kill almayı başardı.

Oyuncu derecelendirilmiş maçları haftalarca kendini geliştirmeyi başardı. Sonrasında ise derecelendirilmemiş bir maçta yüksek sayıda öldürme elde etti. Sıralı çalma listesinde oldukları süre boyunca Demir 1’den Altın 1’e tırmandılar, bu da çok zaman ve özveri gerektiriyor. Oyuncu ayrıca bu süre zarfında becerilerini geliştirdi ve derecelendirilmemiş maçlarında olduğundan çok daha iyiydi.

Haftalarca çalıştı!

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

İlginizi çekebilir: Valorant’ın Tam Sürümünün Çıkış Tarihi Açıklandı!

Sonuç olarak lunviu’nun dereceli ve derecesiz maçları arasındaki MMR farkı önemli ölçüde açıldı. Bu, dereceli olmayan maçlarda daha az yetenekli oyuncularla eşleştirileceği anlamına geliyordu. Öyle de oldu, rakip takımın yüksek yetenekli oyuncuya karşı hiç umudu yoktu ve aradaki fark her turda daha da açılıyordu.

Bu, oyuncunun sıralanmış ve derecelendirilmemiş maçlarda MMR’sinin çok farklı olduğu ve derecelendirilmemiş maçlarda daha düşük yetenekli oyuncularla eşleştirileceği anlamına geliyordu. Bu, rekora doğru ilerleyen lunviu’ya daha fazla zaman verdi ve maçı 73 kill ile bitirmesini sağladı. Rekorun ardından oyuncular, oyunlar arasındaki MMR farkının haksız rekabete yol açtığını öne sürdüler.

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yılın Oyununu Siz Seçin!

Buğra Noyan

PUBG ve Fortnite Davasında Sürpriz Sonuç

Buğra Noyan

Cyberpunk 2077 Xbox Aksesuarları Kullanıma Sunuldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.