Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant’ta Kill Rekoru Kırıldı

Riot Games’in yeni FPS oyunu Valorant’ta standart maç türünde kill rekoru kırıldı.

Valorant kill rekoru sonunda kırılmış oldu. Şu anda oyun halen kapalı beta sürecinde. Oyuncular bu kapalı beta sürecinde gerçek anlamda oyunu kavramaya başladılar. Valorant 28 Mayıs tarihinde kapalı betadan çıkıyor.


Şimdi oyunda yeni bir “Kill Rekoru” kırılmış durumdadır. Dereceli oyunlarda haftalarca kendini geliştiren oyuncu, daha sonra normal oyunlarda daha düşük MMR’a sahip olan oyuncularla eşleşerek toplamda 73 kill almayı başardı.

Oyuncu derecelendirilmiş maçları haftalarca kendini geliştirmeyi başardı. Sonrasında ise derecelendirilmemiş bir maçta yüksek sayıda öldürme elde etti. Sıralı çalma listesinde oldukları süre boyunca Demir 1’den Altın 1’e tırmandılar, bu da çok zaman ve özveri gerektiriyor. Oyuncu ayrıca bu süre zarfında becerilerini geliştirdi ve derecelendirilmemiş maçlarında olduğundan çok daha iyiydi.

Haftalarca çalıştı!

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

İlginizi çekebilir: Valorant’ın Tam Sürümünün Çıkış Tarihi Açıklandı!

Sonuç olarak lunviu’nun dereceli ve derecesiz maçları arasındaki MMR farkı önemli ölçüde açıldı. Bu, dereceli olmayan maçlarda daha az yetenekli oyuncularla eşleştirileceği anlamına geliyordu. Öyle de oldu, rakip takımın yüksek yetenekli oyuncuya karşı hiç umudu yoktu ve aradaki fark her turda daha da açılıyordu.

Bu, oyuncunun sıralanmış ve derecelendirilmemiş maçlarda MMR’sinin çok farklı olduğu ve derecelendirilmemiş maçlarda daha düşük yetenekli oyuncularla eşleştirileceği anlamına geliyordu. Bu, rekora doğru ilerleyen lunviu’ya daha fazla zaman verdi ve maçı 73 kill ile bitirmesini sağladı. Rekorun ardından oyuncular, oyunlar arasındaki MMR farkının haksız rekabete yol açtığını öne sürdüler.

https://youtu.be/Rw0hbylX094

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı Valorant'ta Kill Rekoru Kırıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

  1. Bu websitesine güncelleme getirilmesi lazım. HellianValorant kanalında Hellian 19.11.2022 tarihinde 162 kill alarak zaten bütün kill rekorlarını kırdı teşekkürler

  2. iyi günler aylar önce paylaştığınız bu habere güncelleme getirmenizi arz ediyorum. yeni rekor çınar (cinar) tarafından 3 hafta önce kırıldı (88 kill) twitch yayınında izleyiciler önünde kırılan rekor çınarın youtube sayfasında da bulunmaktadır. ilginiz alakanız için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu