Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant’ın Tam Sürümünün Çıkış Tarihi Açıklandı!

Valorant tam sürüm ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabı resmi ağızdan açıklandı.

Valorant tam sürüm tarihi belli oldu. Riot Games’in birinci şahıs taktiksel nişancılık oyunu Valorant’ın resmi çıkışına yönelik hazırlıklar tamamlandı. Valorant tam çıkış tarihi belli oldu. Oyunun rekor kıran kapalı betası 28 Mayıs’ta sona eriyor ve Valorant 2 Haziran’da resmi olarak oyun tutkunlarıyla buluşuyor.


Oyunun kapalı beta sürümü 28 Mayıs’ta sona erecek. Rekabetçi 5’e 5 taktiksel nişancılık oyunu Valorant, resmi olarak çıktıktan sonra, tüm oyuncular ilerleyişlerine baştan başlayacak ve dünya çapındaki diğer yeni oyuncularla mücadele ederken onlarla aynı anda ilerleyecek.

Riot Games’in oyun ekibinin Baş Yapımcısı Anna Donlon, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Amacımız VALORANT’ı en kısa sürede en fazla bölgeye ulaştırmaktı; dolayısıyla 2 Haziran’da bunu yapabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Ekipçe küresel oyun topluluğuna onlarca yıl boyunca hizmet sunma taahhüdümüz için, bu önemli adımı dört gözle bekliyoruz. Bu, birlikte çıktığımız yolculuğun sadece başlangıcı” dedi.

Valorant'ın Tam Sürümünün Çıkış Tarihi Açıklandı!

Valorant Tam Sürümü Ne Zaman Çıkacak?

Riot Games, heyecanla beklenen karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu Valorant’ın 2 Haziran 2020 tarihinde dünya çapındaki birçok bölgede ücretsiz olarak çıkacağını duyurdu.

Oyun ekibinin daha önce açıkladığı üzere, oyunun resmi çıkışıyla birlikte yeni oyun içerikleri, yeni oyun modu, yeni ajan ve haritalar da oyun severlerle buluşacak. Riot Games ayrıca artan oyuncu taleplerini karşılayabilmek için yakın dönem yol haritasında yeni oyun sunucuları eklemeyi ve böylelikle Valorant özelinde gecikmeleri azaltmayı da öncelikleri arasına aldı.

Yeni oyunun sunucuları, Atlanta, Dallas, Londra, Madrid ve Varşova’da yer alacak. Riot Games bir süre önce küresel COVID-19 salgınının yol açtığı beklenmedik gelişmelere rağmen Valorant Kapalı Betası’nı dünyanın dört bir yanına başarılı şekilde ulaştırarak küresel oyuncu topluluğuna verdiği sözleri yerine getirme konusundaki kararlılığını göstermişti.

Valorant'ın Tam Sürümünün Çıkış Tarihi Açıklandı!

Valorant'ın Tam Sürümünün Çıkış Tarihi Açıklandı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu