Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant’ın Yeni Silah Kaplaması “Lightning” Sızdırıldı

Sızdırılmış Lightning kostüm seti yakında Valorant’ta geliyor. Valorant’taki yeni yama güncellemesiyle, bir dizi yeni kozmetik artık mevcut olacak.

Valorant Lightning silah seti ilerleyen dönemde oyuncularla buluşacak. Son yayınlanan yama Valorant oyunda silahlar için bazı küçük değişiklikler getirdi. Önceki güncellemeden birkaç küçük değişikliği düzelten 1.08 yaması yayınlanmıştı.


Tüm bu değişikliklerin yanı sıra, topluluk artık oyundaki en son görünümler hakkında spekülatif.  EGO’nun duyurulmasının ardından resmi olarak açıklanmasa da oyuncular tarafından sızdırılan seri Lightning’de bıçak, Odin, Phantom, Classic ve Judge silahları için kaplama bulunuyor.

Yeni Lightning Silah Kaplama Seti

Burada sunulan istisnalar tartışma odağı haline geldi. Yine de, EGO setinin eklenmesi, oyuncuların oyunda daha fazla kozmetik merak etmesine neden oldu.

Son raporlar, Eylül ayında en azından birkaç dış görünüm setinin daha geleceğini gösteriyor. Bu görünümler taktik üstünlük sağlamazken, kesinlikle bir oyuncuyu öne çıkarır.

@ValorLeaks’e göre, Smite Skin Bundle da oyuna doğru yol alıyor. Twitter’daki birkaç gönderi, EGO serisinin oyun içi tasarımını gösterdiği gibi oyuna eklenmişti. Yanı sızıntıları daha çok doğru şekilde çıkmakta, bu konuda en güvenilir sızıntılardan biri daha ortaya çıkmış oldu.

Yeni Smite Skin Bundle hakkında fiyat konusunda henüz net bir bilgi yok ancak yine bir sızıntı yer alıyor. Silahların hepsinin 875 VP, bıçağın ise 1.750 VP olması bekleniyor. Diğer kaplama serilerine göre fark edilen ucuzluğun sebebi ise Lightning serisinde animasyon beklenmemesi.

Ego kozmetik setinde ayrıca birkaç silah arkadaşı da olacak. Bu nedenle, Smite setinin de aynı olacağını varsaymak doğru olacaktır. Ancak, kesinlikle Prime Gaming Valorant ödülleri için olabilir.

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu