Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG 9. Sezon Paramo Haritası Her Maçta Farklı Olacak!

PUBG, yaklaşan 9. Sezon için oynanabilir düzenini maçtan maça değiştirecek küçük bir harita olan Paramo'yu tanıtıyor.

PlayerUnknown en Battlegrounds, yaklaşan Sezon 9. haritası Paramo, her maçın arasındaki düzenini değiştirecek. PUBG Paramo haritası neler sunacak?


Bu, popüler battle royale oyunu için yeni bir özellik olacak ve duyuru yayınlanan bir fragmanla birlikte geliyor.

Battle royale oyunlarının hem popülerlik hem de mevcut sayısının artmasıyla birlikte geliştiriciler, hayran kitlelerini meşgul tutmak için oyunlarına yeni ve heyecan verici güncellemeler bulmak zorunda kaldı.

Bu güncellemeler genellikle mevsimler şeklinde gelir ve geliştiricilerin sezon boyunca tema olarak kullandıkları belirli bir estetik veya oyun mekaniği etrafında döner. Bir sezon genellikle bir sonraki sezon açıklanmadan önce yalnızca birkaç ay sürer ve döngü yeniden başlar.

PUBG Yeni Haritası Paramo

PUBG, oyuncuların yaklaşan 9. Sezon için neler bekleyebileceklerine dair bir teaser sundu. Sadece iki ay sürecek, ancak bu süre içinde PUBG Corporation, oyununu ve battle royale türünü yeniden tanımlamak istiyor.

Sezon boyunca özel, aktif bir etkinlik modu olacak, ancak PUBG’nin son sezonununen önemli parçası , bulutların arasına gizlenmiş ve oyuncuların yalnızca helikopterle erişebileceği bir plato olan Paramo adlı en yeni haritası. Paramo’nun ana satış noktası, küçük ölçekli haritanın düzenini eşleşmeden eşleşmeye değiştireceği ve bunun plato volkanından gelen dinamik lav akıntıları ile yapılacağı ima ediliyor.

PUBG’nin 9. Sezonu ayrıca satın alma için iki sezonluk bilet sunacak. İlki 9.1 Güncellemesi ile birlikte sunulacak ve oyunculara görünüşte bir PUBG Paramo estetiğine dayanan özel ödüller kazanma erişimi sağlayacak.

Bu, önceki sezon geçişlerine benzer olsa da, bu özel geçiş, kısaltılmış sezona uyacak şekilde değiştirilecektir. İkinci sezon bileti 9.2 Güncellemesi ile birlikte sunulacak ve kötü şöhretli bir PUBG karakterine odaklanacak.

Sürekli değişen bir harita ihtimali PUBG oyuncuları için özellikle taktiksel açıdan heyecan verici olsa da, iki sezon boyunca başta finansal olmak üzere bazı endişeler olabilir. Yıllar boyunca, oyun stüdyoları bir oyundan en fazla parayı elde etmek için birçok farklı taktik denedi.

Son yıllarda en kötü şöhretli olanlardan bazıları, piyasaya sürüldükten sonra eksik görünen, yalnızca DLC’nin satın alınmasıyla tamamlanacak olan yağma kutuları veya tam fiyatlı oyunlar oldu.

Farklı Taktikler Uygulanabilir

Sosyal medyanın yükselişiyle, oyuncular bu tür uygulamalarla ilgili memnuniyetsizliklerini her zamankinden daha yüksek sesle duyurabildiler. İki ayrı sezon geçişinin duyurulması, fiyat düşürme konusunda endişe duyan oyuncular için kırmızı bayraklar oluşturabilir.

Bu, ganimet kutuları gibi bir şeyle aynı seviyede görünmese de, sevmek için büyüdükleri battle royale oyunlarının fiyat duvarlarına kurban gitmesi oyuncuları yine de tedirgin edebilir. Bunun PlayerUnknown’s Battlegrounds’da bir sorun haline gelip gelmeyeceğini sadece zaman gösterecek, şimdilik en azından sezon geçişi satın alıp almasalar da herkes için çok fazla içerik sunuyor gibi görünüyor.

PUBG 9. Sezon Paramo Haritası Her Maçta Farklı Olacak!

PUBG 9. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Oyuncuların beklediği 9. Sezon, 21 Ekim tarihinde bilgisayarda ve 29 Ekim tarihinde konsolda oyuncularla buluşacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu