Tiktok Takipçi Satın Al

Vaillant Servis İstanbul

Teknoloji ile hayatımıza gelen en iyi ve kullanışlı olan ürünlerin başından gelen komiler bizlere yaz kış dört mevsim hizmette bulunuyor.

Öncelikle Vaillant  markası hakkında birkaç bilgiyi sizlere iletelim. Vaillant Grubu ısıtma, soğutma ve sıcak su için ürünler geliştiren bir şirkettir. Şirket dünya çapında ~ 13.000 kişiyi istihdam ediyor ve yıllık yaklaşık 2,5 milyar avro ciro elde ediyor. Bu Vaillant Grubu’nu Avrupa’daki sektöründe en büyük şirketlerden biri yapıyor.


Vaillant Türkiye Kasım 1992’de tümüyle yabancı sermaye ile kuruldu. 20 seneden uzun bir süredir İstanbul Merkez ve İzmir, Adana, Ankara bölge müdürlüklerinde ve tüm yurda yayılmış yetkili satıcı ve servis teknikerleriyle en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir.

Evlerimizde ofislerimizde ısı ve sıcak su ihtiyacımızı gideren kombiler aynı zamanda en büyük yakıt tüketimi harcayan cihazlardır.

Vaillant Servis İstanbul

Bu cihazları belirli aralıklarla yapılan bakımlarını sorunsuz olarak yaptırabileceğiniz ve çzellikle Vaillant marka kombiler için bakım ve onarımlarını yapan İstanbul servisini siz takipçilerimize anlatacağız.

Vaillant Kombi İstanbul servisi alanında tecrübeli çalışanları siz değerli müşterileri bilgilendirme için gece gündüz demeden hizmet veriyor.

Kombilere her yıl yapılan bakımlarda Vaillant Kombi servisi sizlere teknik destek sağlıyor ve kombi bakımlarınızı yılda en az 1 defada olsa yaptırmanız konusunda uyarıyor.

Kombi bakımlarında uzman çalışanlar detaylı bakım ve inceleme sonrası tüm teknik desteği cihazlara sağlıyor.

Vaillant marka kombilere özel destek sağlayan firmada aynı zamanda aşağıdaki Vaillant kombi arıza kodları hakkında detaylı bilgiyi de sitelerinde müşterilerine sunuyor. Sizde Vaillant arıza kodlarına buradan göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu