Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler? - TeknoDiot.com
Trend

Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler?

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Bu makalemizde sizlere ücretsiz Adobe uygulamalarını listeledik. Listedeki uygulamalarla ilgili bilgilerde paylaştık. Detaylar makalemizde…

Ücretsiz Adobe uygulamaları nelerdir? Adobe, bilgisayar yazılımları ve uygulamaları sunma konusunda Dünyanın en başarılı şirketlerinden biri konumunda yer almaktadır.

Şirkette yüksek fiyatlara satılan uygulama içerikler olduğu kadar, Ücretsiz Adobe uygulamaları da bulunmaktadır. Bu uygulamaların tamamı kullanıcıların bilgisayar ve yazılımlar hakkında üretkenliğini artıracağı için mutlaka incelenmesi gerekecektir.

Adobe Spark Suite

Spark Suite uygulaması grafikler oluşturmak ve içeriklerin estetik bir görünüme kavuşabilmesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Basit bir kullanımı bulunan bu uygulama ile birçok doküman üzerinde iyileştirmeler yapabilmek mümkün olacaktır. Üstelik bu uygulama tamamen ücretsiz!

Adobe Lightroom

Ücretsiz Adobe uygulamaları arasında yer alan Lightroom fotoğraflar üzerinde değişiklikler yapılabilmesi için kullanılmaktadır. Tek tuşla fotoğraflar üzerinde renklendirmeler, pozlamalar, şekillendirmeler, düzeltmeler ve kontrast değişiklikleri yapılabilecektir. Ayrıca bu uygulama ile HDR ve gelişmiş çekim modları ile ayrıntılı çekimler oluşturulabilir.

Logitech G Çekiliş

Adobe Photoshop Fix

Fantastik bir program olarak bilinen Photoshop Fix, abonelik tabanlı bir program konumunda bulunmaktadır. Bu uygulama teni, manzarayı ya da diğer ayrıntıları pürüzsüzleştirmek ve keskinleştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Güçlü efekt seçeneklerinin bulunması sebebiyle fotoğraf üzerinden güçlü değişiklikler yapabilmekte mümkün olabilecektir.

Adobe Spark Video

Adobe spark video genellikle videoların düzenlenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Videoların düzenlenebilmesi için, profesyonel olunmasına gerek kalmayacaktır. Bu program ile videoya istenen bir müzik parçası seçilerek, eklenebilecektir. Ayrıca bu programda düzeltmeler yapılabilmesi için konuşmakta yeterli olabilmektedir. Videolara sinematik efektler eklenebileceği gibi, bu videolar kaydedilerek her yerde paylaşılabilecektir.

Evet bu listemizde sizlere ücretsiz Adobe uygulamalarını listeledik. Adobe, Inc. ABD merkezli, Kaliforniya bulunan, Dünya’nın 10 büyük grafik ve medya yazılımlarını üreten şirkettir.

Adobe, Aralık 1982’de John Warnock ve Charles Geschke Xerox’dan ayrıldıktan sonra PostScript sayfa açıklama dilini geliştirmek ve satmak için Adobe’u kurdular. 1985 yılında Apple Computer, masaüstü yayıncılık devrimini tetiklemeye yardımcı olan LaserWriter yazıcılarında kullanılmak üzere PostScript’i lisansladı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu