Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler?

Bu makalemizde sizlere ücretsiz Adobe uygulamalarını listeledik. Listedeki uygulamalarla ilgili bilgilerde paylaştık. Detaylar makalemizde…

Ücretsiz Adobe uygulamaları nelerdir? Adobe, bilgisayar yazılımları ve uygulamaları sunma konusunda Dünyanın en başarılı şirketlerinden biri konumunda yer almaktadır.


Şirkette yüksek fiyatlara satılan uygulama içerikler olduğu kadar, Ücretsiz Adobe uygulamaları da bulunmaktadır. Bu uygulamaların tamamı kullanıcıların bilgisayar ve yazılımlar hakkında üretkenliğini artıracağı için mutlaka incelenmesi gerekecektir.

Adobe Spark Suite

Spark Suite uygulaması grafikler oluşturmak ve içeriklerin estetik bir görünüme kavuşabilmesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Basit bir kullanımı bulunan bu uygulama ile birçok doküman üzerinde iyileştirmeler yapabilmek mümkün olacaktır. Üstelik bu uygulama tamamen ücretsiz!

Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler?

Adobe Lightroom

Ücretsiz Adobe uygulamaları arasında yer alan Lightroom fotoğraflar üzerinde değişiklikler yapılabilmesi için kullanılmaktadır. Tek tuşla fotoğraflar üzerinde renklendirmeler, pozlamalar, şekillendirmeler, düzeltmeler ve kontrast değişiklikleri yapılabilecektir. Ayrıca bu uygulama ile HDR ve gelişmiş çekim modları ile ayrıntılı çekimler oluşturulabilir.

Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler?

Adobe Photoshop Fix

Fantastik bir program olarak bilinen Photoshop Fix, abonelik tabanlı bir program konumunda bulunmaktadır. Bu uygulama teni, manzarayı ya da diğer ayrıntıları pürüzsüzleştirmek ve keskinleştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Güçlü efekt seçeneklerinin bulunması sebebiyle fotoğraf üzerinden güçlü değişiklikler yapabilmekte mümkün olabilecektir.

Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler?

Adobe Spark Video

Adobe spark video genellikle videoların düzenlenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Videoların düzenlenebilmesi için, profesyonel olunmasına gerek kalmayacaktır. Bu program ile videoya istenen bir müzik parçası seçilerek, eklenebilecektir. Ayrıca bu programda düzeltmeler yapılabilmesi için konuşmakta yeterli olabilmektedir. Videolara sinematik efektler eklenebileceği gibi, bu videolar kaydedilerek her yerde paylaşılabilecektir.

Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler?

Evet bu listemizde sizlere ücretsiz Adobe uygulamalarını listeledik. Adobe, Inc. ABD merkezli, Kaliforniya bulunan, Dünya’nın 10 büyük grafik ve medya yazılımlarını üreten şirkettir.

Adobe, Aralık 1982’de John Warnock ve Charles Geschke Xerox’dan ayrıldıktan sonra PostScript sayfa açıklama dilini geliştirmek ve satmak için Adobe’u kurdular. 1985 yılında Apple Computer, masaüstü yayıncılık devrimini tetiklemeye yardımcı olan LaserWriter yazıcılarında kullanılmak üzere PostScript’i lisansladı.

Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler? Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler? Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler? Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler?

Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler? Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler? Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler? Ücretsiz Adobe Uygulamaları Neler?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu