Tiktok Takipçi Satın Al

Uçmaya Hazır Olun: CS:GO Uçma Kodu Nedir?

Bu içeriğimizde oyunculara CS:GO'da nasıl uçulur bundan bahsettik. İşte uçma kodu:

CSGO uçma kodu nedir? Tüm zamanların gelmiş geçmişe en iti FPS oyunları arasında yer alan CS GO hiçbir zaman popülerliğini yitirmemektedir.

Oyun sunduğu farklı haritalar ve benzersiz deneyimler ile her gün binlerce oyuncu tarafından tercih edilmekte ve her geçen gün oyuncu kitlesini arttırmaktadır.


Oyunda birçok farklı mücadeleye katılım sağlanabilmektedir. Her mücadelenin farklı bir yapısı bulunmaktadır. Aynı zamanda her mücadele bir takım işi olarak sürdürülebilir. CS:GO piyasaya ilk çıktığı günden beri adından söz ettirmiştir. Her ne kadar başarılı ve kaliteli bir oyun olsa da oyuncular zaman içerisinde sıkılmakta ve farklı deneyimler aramaktadır.

CS GO uçma kodu bu noktada farklı deneyimler arayan oyuncular için özel olarak geliştirilmiştir. Bu kod sayesinde oyuncu haritada uçabilir. Bu kodun kullanımı ile oyuncu haritaları daha iyi tanıyabilme şansı yakalayabilmekte ya da sadece eğlence amacı ile bunu yapabilmektedir. CS GO sunduğu eşsiz fps deneyimi yetmezmiş gibi bu eğlenceli adımları ile de her zaman oyuncuların ilgisini çekmeye devam edecek gibi görünüyor.

Uçmaya Hazır Olun: CS:GO Uçma Kodu Nedir?

CS:GO Uçma Kodu Nasıl Kullanılır?

  • CSGO konsolunu açıyoruz
  • sv_cheats 1 kodunu giriyoruz
  • noclip kodunu giriyoruz
  • İşlem bu kadar, uçmaya hazırsınız!

Özellikle çevrim içi olarak oynanan oyunlarda hile kullanmak eğlenceyi arttırmaktadır. Uçma kodunu açabilmek için öncelikli olarak bazı değişiklikler yapılmalıdır. Bu değişikliklerin yapılabilmesi için izlenmesi gereken yol “esc, ayarlar, oyun, geliştirici konsolunu etkinleştir” şeklindedir.

Bu noktada yer alan seçenek evet haline getirilmelidir. Daha sonra haritaya giriş yapılıp kodun kullanılması mümkündür. Bu işlemler yapılmadığı zaman kodun kullanılması mümkün olmamaktadır. Ancak uçma kodunun kullanılması için bu kadarı yeterli değildir. Ayarlar yapıldıktan sonra oyuna giriş yapılmalıdır.

Arından klavyeden é tuşuna basılmalıdır. Böylede oyun konsolu açılmış olur.  Konsola ilk olarak “sv_cheats 1” yazılır. Bu sayede hileler aktif edilir. Bu kod sonrasında uçma kodu yazıldığında oyuncu oyun içerisinde uçmaya başlayabilir. Uçma kodu ise “noclip” olarak belirlenmiştir. Kodun çalışması için öncelikle diğer tüm ayarlar yapılmalıdır.

Ardından kod yazılarak çalıştırılabilir.  Kod yazıldıktan sonra space tuşuna basılması karakterin uçmasını sağlamaktadır. Uçma kodu istenilen her sunucuda açılamamaktadır. Sadece özel sunucularda açılabilmekte ve kullanılabilmektedir. Evet bu içeriğimizde CSGO uçma kodu nasıl girilir bundan bahsettik.

Uçmaya Hazır Olun: CS:GO Uçma Kodu Nedir?

Uçmaya Hazır Olun: CS:GO Uçma Kodu Nedir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu