Tiktok Takipçi Satın Al

Toplam 200 TL’lik 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Ubisoft, 200 TL değerindeki 3 oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sundu. Bu oyunlar ise ayman Legends, Child of Light ve Assassin’s Creed II oyunlarıdır.

Assassin’s Creed II Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından yayımlanan, Assassin’s Creed’in ardılı, açık uçlu aksiyon-macera oyunudur.


Oyun Kuzey Amerika’da 17 Kasım 2009’da, PAL bölgelerinde ise 20 Kasım 2009’da piyasaya çıkmıştır. Ubisoft, dün gece itibariyle oyun meraklılarını heyecanlandıran bir sürpriz yaptı. Normalde 45 TL’ye satılan Assassin’s Creed 2, bugün itibari ile kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyun 17 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilecek.

Oyuna sahip olmanız için öncelikle uPlay Launcher’ını bilgisayarınıza yükleyin. Yüklü ise hemen hesabınıza giriş yapın. Sonrasında kurulumu yapın ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapın. Ubisoft, 3 popüler oyununu 5 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Toplam 200 TL'lik 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Uplay’de ücretsiz oyunlar sizleri bekliyor

Assassin’s Creed II

Rönesans İtalya’sının bozulmamış ama acımasız ortamında geçen destansı bir aile, intikam ve komplo hikayesi! Bu oyun, zaten pek çok oyunseverin kütüphanesinde bulunuyor olsa da eğer henüz bu oyunla tanışmadıysanız, bu kampanyadan faydalanmanız sizleri benzersiz bir hikayeye götürecek.

Toplam 200 TL'lik 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Rayman Legends

Rayman, Globox ve Teensies büyüleyici resimlerle dolu gizemli bir çadır keşfettiğinde, aniden bir efsanevi yeni dünyaya taşınırlar!  Oyunun daha da etkileyici olan yanı ise düşük sistem gereksinimlerine sahip oluşu ve yüksek bir indirme boyutu gerektirmemesi.

Toplam 200 TL'lik 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Child of Light

Aurora, 1895 yılında Avusturya da yaşayan genç bir kız, Lemurya’nın kayıp bir peri masalı kıtasında uyanır. Özellikle de grafiksel açıdan büyüleyici bir yapıya sahip olan oyun, hikayesi ile de oyunseverleri kendisine hayran bırakmayı başaran bir yapım.

Toplam 200 TL'lik 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Ücretsiz oyunlara nasıl sahip olabilirsiniz?

Rayman Legends için burayaChild of Light için buraya ve son olarak Assassin’s Creed 2 için buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. ” Get it for free” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan adımları takip etmeniz yeterli.

Üç oyunun toplam fiyatı 200 TL. Rayman Legends, Steam ‘de 89 TL’ye satılıyor. Child of Light isimli oyun 67,99 TL fiyat etiketi ile karşımıza çıkarken aralarındaki en dikkat çekici yapım olan Assassin’s Creed 2’nin normal fiyatı 44.99 TL. Ancak yüzde 66’lık indirim kapsamında Steam üzerinden “Deluxe Edition” versiyonunu 15,29 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Toplam 200 TL'lik 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz! Toplam 200 TL'lik 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz! Toplam 200 TL'lik 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz! Toplam 200 TL'lik 3 Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu