Tiktok Takipçi Satın Al

Oyunculara Müjde: Assassin’s Creed Odyssey Büyük İndirime Girdi

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’ın Odyssey oyunu Steam’de büyük indirime girdi. Assassin’s Creed Odyssey oyununu almak isterseniz tam zamanı diyebiliriz.

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Assassin’s Creed’e yeni bir üye daha katıldı. E3 2018 oyun fuarında Ubisoft Assassin’s Creed Odyssey oyununu duyurmuştu. Oyununun çıkışından tam 2 sene geçmesine rağmen kitlesi yüksek oyunlar arasında. Steam’de yüzde 67 indirimle birlikte oyun raflarda sizleri bekliyor.


Assassin Creed Odyssey Ubisoft Quebec tarafından geliştirilip Ubisoft tarafından yayınlanan video oyunu. Assassin’s Creed serisinin 11. büyük ve toplamda yirmibirinci oyunu. 2017’de çıkmış olan Assassin’s Creed Origins’in halefi.

Origins’in ardından, yeni oyun bu kez Antik Yunan macerasını yaşayıyoruz. Assassin’s Creed Origins oldukça iyi bir başarı elde etmişti. E3 2018’de de Assassin’s Creed Odyssey isimli yeni oyun tanıtıldı.

Oyunculara Müjde: Assassin’s Creed Odyssey Büyük İndirime Girdi

Yüzde 67 indirimle Assassin’s Creed Odyssey sahibi olun

Yunan mitolojisi ve tarihinden güç alan Odyssey, deniz savaşları üzerine duracak. Serinin Origins ile rekabetçi bir yapıya dönüştüğünü düşünürsek, bu kez çok daha zor bir AC deneyimi bizleri bekliyor diyebiliriz. Oyunda Antik Yunan’da geçecek oyunda bu defa ana karakter olarak iki seçeneğimiz bulunacak. Kadın karakterimiz Kassandra veya erkek karakterimiz Alexios arasında bir seçim yapmak mümkün hale geliyor. Origins oyununa göre RPG temasını daha da öteye taşıyor.

Oyun ile kaderini belirlemek senin ellerinde. Bir hiçlikten geldin fakat bir efsane olabilirsin bu tamamen sana kalmış! Geçmişinden gelen sırları araştırıp öğrenebilir ve geçmişin sayesinde eski Yunanistan’ın tarihteki çizgisine kendi efsanenevi hikayen ile şekil verebilirsin. Steam indirimli ucuz fiyat ile oyuna sahip olabilirsiniz. Son olarak oyun 26 Mart tarihine kadar indirimde olacak ayrıca oyunun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunculara Müjde: Assassin’s Creed Odyssey Büyük İndirime Girdi

Oyunculara Müjde: Assassin’s Creed Odyssey Büyük İndirime Girdi Oyunculara Müjde: Assassin’s Creed Odyssey Büyük İndirime Girdi

Oyunculara Müjde: Assassin’s Creed Odyssey Büyük İndirime Girdi Oyunculara Müjde: Assassin’s Creed Odyssey Büyük İndirime Girdi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu