Twitter’a Tweet Zamanlama Özelliği Geldi - TeknoDiot.com

Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?)

Abone Ol 

Beklenen özellikler arasında yer alan Tweet zamanlama özelliği bugünden itibaren Twitter kullanıcıları için kullanım sunuldu.

takipçi satın al
takipçi satın al

İşte Tweet zamanlama adımları; Twitter artık web uygulamasından Tweet’ler planlamanızı sağlıyor. Ayrıca Taslak Tweetleri de kaydedebilirsiniz.

Twitter başlangıçta bu özelliğin Kasım ayında ” denendiğini” söylemişti ve bu denemeye erişiminiz yoksa, tweet’leri planlamak istiyorsanız bu özelliği destekleyen Tweetdeck veya başka bir üçüncü taraf hizmetini kullanmanız gerekiyordu.

Twitter, artık taslak tweetleri web uygulamasına da kaydedebileceğinizi söylüyor. Bununla birlikte, web uygulamasına yazdığınız taslaklar, Twitter’a göre yalnızca web uygulamasının diğer örnekleriyle senkronize edilir, yani Twitter’ın mobil uygulamasında yazılan taslaklar web ile senkronize olmaz. Bu durum bizleri üzdüğünü söyleyebilirim.

Tweet Zamanlama Nasıl Yapılır?

Twitter’da gelecek tarihler için  bir Tweet zamanlamak artık son derece kolaylaştı. Tweet metin kısmından yeni bir Tweet oluşturabilirsiniz.

Buradan Planlanmış Tweet” butonuna tıklamak.Hemen sonra çıkan pencereden tarih ve zaman seçeceksiniz. Bu özelliği başka yardımcı yazılımlarla yapabiliyor olsak da direkt Twitter üzerinden yapmak hem daha güvenli hem de daha hızlı olacaktır.

Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?)

Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?)

Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?)

Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?)

Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?)

Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?)

Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?)

Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?) Twitter İçin Tweet Zamanlama Özelliği Geldi! (Nasıl Yapılır?)

Göz atın:   Twitter'da Tweet Rekoru Kırdı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!