Tiktok Takipçi Satın Al

Dosyalarınızı İnternette Güvenli ve Hızlı Upload Edin!

Son yıllarda internet üzerinden dosya transferleri oldukça yaygınlaşmaya başladı. Özellikle büyük boyutlardaki dosyaları göndermek için birçok program ve internet sitesi mevcut.


Ancak bunların bazıları hem sizlere güven vermiyor hem de aşırı derecede yavaş performansları ile istediğiniz hizmeti alamıyorsunuz ki bu sitelerin çoğu ücretli. Vermiş olduğunuz ücretin çöpe gitmesinin yanı sıra işinizi de halledemiyorsunuz.

Ayrıca bir dosya yüklediğiniz zaman bu dosyaların üçüncü kişiler tarafından görülme, elde edilebilme ve çalınma gibi durumları da mevcut. Peki ya gerçek anlamda dosya upload işinde güven veren bir internet sitesi var mı diye soracak olursanız, sanırım dosyaupload.com internet sitesini henüz keşfetmediniz.

Dosya Upload

Dosyalarınızı İnternette Güvenli ve Hızlı Upload Edin!

Aynı anda ücretsiz üyelik ile birlikte 90 farklı dosya yükleme ile 30 GB depolama alanı sunan dosyaupload.com, dosyalarınızın hem üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmeyeceğinin garantisini hem de bu hizmeti tamamen ücretsiz olarak veriyor. Aynı zamanda istediğiniz türden dosya yükleyebilirsiniz. Bunların içerisinde telif içermeyen müzik ve videolarda dâhil.

Tek seferde en fazla 3 GB’a kadar dosya upload yapabildiğiniz dosyaupload.com’a üye olmadan, ziyaretçi olarak da dosya yükleyebilir veya indirebilirisiniz. Tabi ki ziyaretçi olarak dosya yüklemek istediğiniz zaman bazı özelliklerden faydalanamıyorsunuz. Sizlerde dosyaupload.com’un dosya yükleme hizmeti ile tanışabilir ve güvenle dosyalarınızı yükleyip, indirebilirsiniz. Ek olarak site üzerinde hazır olarak listelenmiş top 100 indirme sayfası mevcut. Bu sayfa üzerinde popüler olan 100 mobil uygulama ve bilgisayar programı indirmeniz mümkün kılınmıştır.

“Bulut tabanlı internet güvenliği, veri depolamak için dış kaynaklı bir çözümdür. Verileri yerel sabit disklere kaydetmek yerine, kullanıcılar verileri İnternet’e bağlı sunucularda depolar. Veri Merkezleri, verileri güvenli ve erişimi güvenli tutmak için bu sunucuları yönetir. Çeşitli sorunları çözmek için bulut depolama çözümleri. Küçük işletmeler maliyetleri azaltmak için bulutu kullanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dosyaupload.com Ücretsiz mi?

Dosyalarınızı yüklemek tamamen ücretsizdir. Ücretsiz üye olan kullanıcılar olarak 30 GB’a kadar dosya yükleyebileceğiniz depolama alanı mevcuttur. Ancak ücretsiz kullanıcı iseniz dosyalarınız maksimum 180 gün içinde indirilme yapılmazsa sistemsel olarak silinir.

Dosyalarınızı İnternette Güvenli ve Hızlı Upload Edin!

Ne Yükleyebilirim?

Yasal olduğu sürece herhangi bir dosyayı yükleyebilirsiniz. Yasalar konusunda titiz olan dosyaupload.com, bu nedenle herhangi bir yasayı veya site içerisinde şartlar ve koşullar sayfasında yer alan ihlal eden yüklenen herhangi bir dosya derhal silinecek ve hesabınız herhangi bir bildirimde bulunulmadan kapatılma durumu olabilir.

Nasıl Paylaşırım?

Dosyalarınızı paylaşmak gerçekten çok kolay. Bir yüklemeyi tamamladıktan sonra bir indirme bağlantısı oluşturulacaktır. Bu bağlantıyı herkesle paylaşabilirsiniz ve bu bağlantıyı ziyaret ettiklerinde bir indirme düğmesi görecekler ve dosyalarınızı kolayca indirebilirler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu