Twitter'a Alternatif Zaman Çizelgesi Geldi! - TeknoDiot.com

Twitter’a Alternatif Zaman Çizelgesi Geldi!

Abone Ol 

Twitter artık kullanıcıların ana Twitter uygulamasında alternatif zaman çizelgeleri olarak beş listeye kadar eklemelerine izin veriyor ve farklı hesap grupları arasında doğrudan ana ekranınızdan hızlıca kaydırmanıza izin veriyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Şirket bu özelliği Haziran ayında test etti, ancak bugün başlayan iOS’taki herkese yayılıyor. Ana zaman çizelgenizde takip etmek istemiyorsanız, fikir listeleri, zaman çizelgenizin bir alt kümesini, sadece iş arkadaşlarınız gibi takip etmek için bir filtre olarak kullanabilmeniz veya insanların etrafında temalı zaman çizelgeleri oluşturabilmeniz artık mümkün. İnsanlar, Twitter listelerini, çoğunlukla eşzamanlı listelerin dikey yayınlarda görüntülenebileceği Tweetdeck‘te ikincil zaman çizelgeleri olarak kullanıyorlar, ancak yeni özellik, ana zaman çizelgesinin yanı sıra Twitter uygulamasında ön ve merkez oluşturuyor. Birden fazla listenin gerçekte pratikte nasıl çalıştığına daha iyi bakmak için aşağıdaki tweet‘e göz atın.

 

Bu beş sabitlenmiş zaman çizelgesini oluşturmak için kullanılan listeler hala Twitter listelerinin düzenli kurallarını takip ediyor bunları özel veya herkese açık hale getirebilirsiniz. Ayrıca diğer Twitter kullanıcılarından da genel listeleri takip edebilirsiniz. Kullanıcılar, aynı zamanda diğer insanlar için bir kullanıcı bloke ederek onları listelerden kaldırabilirsiniz.

Yeni sabitlenmiş listelerle birlikte Twitter, gerçek liste sayfalarının tasarımını da gözden geçiriyor ve başlık görüntülerine, liste üyelerinin ve abonelerinin daha belirgin bir görünümüne izin veriyor.

Göz atın:   7 Kasım’dan İtibaren A101 Mağazalarında Honor 7S Satışa Sunulacak

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL