TeknoDiot
     
     
     

Twitter, Aktif Olmayan Hesapları Temizlemek İçin Kolları Sıvadı!

Twitter, Aktif Olmayan Hesapları Temizlemek İçin Kolları Sıvadı!

Twitter hesabınız varsa ve giriş yapmadıysanız işte bu bir süre için, bunu yapmak isteyebilirsiniz. Twitter, aktif olmayan hesapları kapatmaya başlıyor!

Bunun nedeni, Twitter‘ın etkin olmayan hesapları temizlemeye başlayacaklarını duyurmasıdır. Twitter‘ın tanımına göre, etkin olmayan bir hesap, son 6 ay içinde giriş yapılmayan bir hesaptır, bu nedenle hesabınızı ve kullanıcı adınızı etkin tutmak istemiyorsanız bunu 11 Aralık’a kadar yapmanız gerekir.

Bunu yapmamak, hesabınızın silinmesine ve aralarından seçim yapabileceğiniz kullanıcı adı havuzuna geri koyulmasına neden olur. Twitter’a göre, “İnsanları hesap açarken aktif olarak giriş yapması ve Twitter’ı kullanması için tavsiye ediyoruz.

Twitter, Aktif Olmayan Hesapları Temizlemek İçin Kolları Sıvadı!

Hesabınızı aktif tutmak için en az 6 ayda bir giriş yapın ve Tweet yazın. Uzun süre işlem yapılmaması nedeniyle hesaplar kalıcı olarak kaldırılabilir. ”

Bu temizlemenin tersi, kullanıcı adınızı değiştirmek istemeniz durumunda, bu temizlemeden sonra hayallerinizin kullanıcı adını alabilmeniz için küçük bir şans olabilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Windows 10 1803 Sürümü Kullanan Kullanıcılar İçin Uyarı Yapıldı

Buğra Noyan

Bosphorus Cup’tan Türkiye’nin Tanıtımına Dev Katkı

Uğur Aydemir

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 8 Android Uygulama ve Oyun (Toplam 134 TL)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.