TeknoDiot
     
     
     

Türkiye’nin En İyi 5 İnternet Girişimcisi

Türkiye’nin En İyi 5 İnternet Girişimcisi

Türkiye’de önde gelen girişimler var peki bu girişimlerin arka planında olan kurucuları kimler. Türkiye’nin en iyi 5 girişimcisi.

:: Nevzat Aydın (Yemek Sepeti)

[ilgiliicerik icerik_id=”11832″]

Türkiye’nin En İyi 5 İnternet Girişimcisi

Delivery Hero, 589 milyon dolar (1 milyar 596 milyon TL) toplam değerleme üzerinden Yemeksepeti hisselerinin tamamını bünyesine kattı. Delivery Hero’nun Berlin’deki merkezinden yapılan açıklamada anlaşma teyit edildi. ABD’li e-Bay’in 2001 yılında kurulan Gittigidiyor’u 2011 yılında 217 milyon dolara satın almasından sonra Yemeksepeti anlaşması en büyük internet satın alması oldu.

Şirket yetkililerinden alınan bilgiye göre bu satın alma aynı zamanda global online yemek siparişi sektöründeki en büyük işlem olma özelliğini de taşıyor.

CEO Nevzat Aydın’ın Yemeksepeti’ndeki mevcut görevine devam edeceği ve Delivery Hero’nun yönetiminde aktif rol alacağı da belirtildi.

1. SAYFA  –  2. SAYFA  –  3. SAYFA  –  4. SAYFA  –  5. SAYFA

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Kullanıcıları Sevindirecek WhatsApp Güncellemesi Yolda

Buğra Noyan

SpaceX, Yarın Gizli Bir Göreve Çıkıyor!

Buğra Noyan

Twitch, Çıplaklık ve Kıyafet Politikası İçin Yönergeleri Güncelliyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.