Samsung Cloud Artık Klavye Verilerini Senkronize Etmiyor - TeknoDiot.com

Samsung Cloud Artık Klavye Verilerini Senkronize Etmiyor

Abone Ol 

Samsung klavye kullanıcı ayarlarını ve kaydedilen kelimeleri birkaç Samsung mobil cihazı arasında senkronize etmesine izin veren Samsung Cloud hizmetinin artık bu özelliği sağlamıyor.

Bazı nedenlerden dolayı Samsung, klavye verilerini resmi bir bulut üzerinden senkronize etme özelliğini kaldırdı. Yani, eski bir Galaxy cihazından yeni bir Galaxy akıllı telefona veya tablete geçerken ve bir Samsung klavyesini kullanırken, parametrelerini manuel olarak yapılandırmanız, kaydedilmiş tüm kelimeleri eklemeniz ve klavyenin kelimeyi doğru tahmin etmek için giriş özelliklerinizi yeniden incelemesini beklemeniz gerekir.

Kaynak, bunun One UI 2.1 sınırlaması olduğunu göstermektedir. Her durumda, One UI 2.1 olan cihazlarda klavye verilerini senkronize etme seçeneğinin olmadığını fark etti.

Müşteriler telefonları neredeyse benim yaptığım kadar sık ​​değiştirmezler, ancak Samsung klavye senkronizasyonunu iyi bir şekilde kaldırmışsa, gelecekte yeni bir Galaxy akıllı telefon veya tablet satın aldığınızda verileriniz ilerletilmeyeceği anlamına gelir.

Samsung Cloud Artık Klavye Verilerini Senkronize Etmiyor

Göz atın:   Samsung Galaxy A7 (2018) ve A8 (2018) Ocak Güvenlik Güncellemesi Geldi!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu