Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Cloud Artık Klavye Verilerini Senkronize Etmiyor

Samsung klavye kullanıcı ayarlarını ve kaydedilen kelimeleri birkaç Samsung mobil cihazı arasında senkronize etmesine izin veren Samsung Cloud hizmetinin artık bu özelliği sağlamıyor.

Bazı nedenlerden dolayı Samsung, klavye verilerini resmi bir bulut üzerinden senkronize etme özelliğini kaldırdı. Yani, eski bir Galaxy cihazından yeni bir Galaxy akıllı telefona veya tablete geçerken ve bir Samsung klavyesini kullanırken, parametrelerini manuel olarak yapılandırmanız, kaydedilmiş tüm kelimeleri eklemeniz ve klavyenin kelimeyi doğru tahmin etmek için giriş özelliklerinizi yeniden incelemesini beklemeniz gerekir.


Kaynak, bunun One UI 2.1 sınırlaması olduğunu göstermektedir. Her durumda, One UI 2.1 olan cihazlarda klavye verilerini senkronize etme seçeneğinin olmadığını fark etti.

Müşteriler telefonları neredeyse benim yaptığım kadar sık ​​değiştirmezler, ancak Samsung klavye senkronizasyonunu iyi bir şekilde kaldırmışsa, gelecekte yeni bir Galaxy akıllı telefon veya tablet satın aldığınızda verileriniz ilerletilmeyeceği anlamına gelir.

Samsung Cloud Artık Klavye Verilerini Senkronize Etmiyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu