«
Türkiye'de Daha Çıkmayan PUBG Lite Rekor Kırdı PC Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

9 Mayıs’ta başladığı ön kayıt sürecini 23 Mayıs’ta tamamlayacak olan PUBG Lite, 21 Mayıs 2019 tarihinde ön indirmeye açıldı.

İki hafta içerisinde 300 binden fazla ön kayıt alan oyun, ilk 50 bin kaydın ardından M416 Kaplan ve Çita Paraşütü, 150 bin kaydın ardından Atkı (Siyah), Gözlük (Sarı), PUBG Atkısı (Altın) ve Uzun Kollu Çizgili Gömlek (Sarı) ve 300 bin kaydın ardından Sporcu Üst (Kırmızı) ve Kanlı Askeri Pantolon ödüllerini duyurdu. PUBG Lite Türkiye’de daha çıkmadan 300 bini geçti!

Oyun, 23 Mayıs 2019 Perşembe günü resmi olarak Türkiye’de açıldıktan sonra, oyuncular beklemeden oyuna girebilsin diye 21-22 Mayıs tarihlerinde buradan indirebilecek.

9 Mayıs’ta PUBG’nin ücretsiz sürümü PUBG Lite’ın Türkiye ön kayıt sürecini başlatan PUBG, bugün yaptığı açıklamayla oyunun 21-22 Mayıs tarihlerinde indirilerek 23 Mayıs’tan itibaren Türkiye’de oynanabileceğini duyurdu.

  • Türkiye'de Daha Çıkmayan PUBG Lite Rekor Kırdı PC Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

    Ücretsiz PUBG Lite Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Her modern PC ve dizüstü bilgisayar için #herkesePUBGLITE

Türkiye’de milyonlarca oyuncuya sahip olan Battle Royale türündeki oyunda, bir adaya paraşütle inen 100 oyuncu, buldukları eşya, silah ve mühimmatı kullanarak hayatta kalmaya çalışıyor. Son hayatta kalanın kazandığı PUBG Lite, her modern PC ve dizüstünde ücretsiz olarak oynanabilecek.

Ön kayıta özel hediyeleri kaçırma!

  • Türkiye'de Daha Çıkmayan PUBG Lite Rekor Kırdı PC Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

    Ücretsiz PUBG Lite Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu (Ön Kayıt Yap Ödüller Kazan)

Ön kayıt yaptıranlar şimdiden 300 bin kişiyi geçti ve M416 Kaplan, Çita Paraşütü, Atkı (Siyah), Gözlük (Sarı), PUBG Atkısı (Altın), Uzun Kollu Çizgili Gömlek (Sarı), Sporcu Üst (Kırmızı) ve Kanlı Askeri Pantolon ödüllerini kazanma şansı elde ettiler. 22 Mayıs’a kadar ön kayıt yaptıranların 500 bin kişiyi geçmesi halinde, oyun içi yeni sürpriz eşyalar oyunseverleri bekliyor.

Ayrıca, PUBG LITE sosyal medya hesaplarını takip ederek, Facebook Live üzerinde düzenlenen canlı yayınlara katılarak PUBG yetkililerinden oyun hakkında daha fazla bilgi almak mümkün olacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *