Tiktok Takipçi Satın Al

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Teknoloji ile birlikte akıllı telefonlarla vakit geçiren birey sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu artışın bireylerin bütçesini etkileyecek şekilde paketler oluşturan operatörler talep ve kullanım üzerine bir çok bedava paketlerde oluşturuyor.

Yayınladığımız hediye paket ve kampanyalarla, kolayca bedava internet ve dakika kazanabilirsiniz. Öncelikle Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un kullanıcılarına özel tasarladığı programları indirerek hediye internet kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Bu uygulamalar ücretsiz dakika ve internet paketleri verirken, kullanıcıları operatöre sadık hale getiriyor.
Bedava internet veren uygulamalar


Turkcell bedava internet ve dakika veren uygulaması Salla Kazan ile bir çok hediyeden faydalanabilirsiniz. Hatta ihtiyaç fazlası olan paketlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Kazandığınız bu hediyeleri günlük veya haftalık olarak tüketmeniz gerekmektedır. 60 – 1000 dakika arasında konuşma paketi, 500MB ile 10GB’a kadar internet paketlerine ek günlük veya haftalık kullanıma değişen otuz farklı hediye paketinden yararlanabilirsiniz

Vodafone bedava internet ve paket veren uygulaması “Vodafone Yanımda” diğer operatörlerden farklı olarak alışveriş kampanyaları da sunmaktadır. Yanımda Çark uygulaması ile hattınızın tarifesine ilave ücretsiz dakika ve internet kazanabilirsiniz. Yanımda Çark uygulamasından haftada bir kez yararlanabilir ve kazanılan hediyenin durumuna göre 1 gün veya 1 hafta kullanım hakkına sahiptir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone Yanımda uygulaması sadece Vodafone kullanıcılarına özeldir. Diğer operatör kullanıcılarının bu uygulamayı kullanması mümkün değildir. Uygulamayı kullanak çok basit ve anlatımı şu şekildedir. Vodafone Yanımda uygulamasını inidirip üyelik girişinizi telefon numaranız ile yapmanız gerekiyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “seçenekler” bölümünde yer alan “Bana Ne Var” seçeneğinden sonra çarkı istediğiniz gibi çevirin. Çarkın dönmesi durduğunda kanatın üzerinde yazan hediye size verilecektir.

Türk Telekom hediye internet ve paket veren uygulaması Sil Süpür diğer operatörler gibi kullanıcılarına ücretsiz paketler vermektedir. Sil Süpür uygulaması Türk Telekom kullanıcılarına özel bir uygulamadır. Türk Telekom’un bu uygulama ile hediye dakika, sms, bedava internet sınırlı ve sınırsız paket vermektedir. Bunun yanı sıra alışveriş sürprizler ve hediyeler vermektedir. Kullanıcılarının tavsiye ve isteklerini istekleri doğrultusunda geliştirilen uygulama kullanıcı dostudur.

Tüm opeartörlerin bedava internet ve dakika veren uygulamalarını inceleyip kampanyalarından güncel bilgiler aktarıyoruz. Daha fazla bilgi almak için; bedavainternet.info adresini inceleyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu