TeknoDiot
     
     
     

Türk Telekom’dan Oyunseverlere İyi Haber

Türk Telekom'dan Oyunseverlere İyi Haber

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore oyunseverlere sunulan kampanyalar ve avantajların yanı sıra; ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Oyunseverler artık PlayStation 4 oyunlarını ve oyuncu ekipmanlarını Playstore’dan avantajlı fiyatlarla satın alabilecekler. Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, oyunseverleri popüler oyunlarla buluştururken, onların her ihtiyacına karşılık verebilmek için yeniliklerine devam ediyor.

En yeni ve güncel oyunları dünya ile aynı anda satışa sunan Playstore, OverGame ile yapılan işbirliği ile oyunseverlere PlayStation 4 oyunlarını ve oyuncu ekipmanlarını Playstore üzerinden çok özel fiyatlarla sunuyor.

Türk Telekom'dan Oyunseverlere İyi Haber

En yeni PlayStation 4 oyunları Marvel’s Spider Man, Detroit: Became Human ve God of War ile birlikte avantajlı fiyatlarıyla diğer PlayStation 4 oyunları ve göz alıcı modelleriyle Dualshock V2 kablosuz kontrol cihazları, Razer oyuncu ekipmanlarından mouse ve mousepad’ler özel kampanya ve indirimlerle Playstore’dan satın alınabilecek. Oyunseverler, Playstore’dan PlayStation 4 oyunları ve oyuncu ekipmanlarına ait kupon kodlarını OverGame web sitesi üzerinde kullanarak siparişlerinde satın alma ve kargo süreçlerini tamamlayabilecekler. Türk Telekom ev internet müşterileri ise faturalarına ek 12 aya varan taksit imkanlarından faydalanabilecek.

Playstore’da satışına başlanan Sony PlayStation 4 oyunlarına buradaki adresinden, PlayStation 4 aksesuarları ve oyuncu ekipmanlarına ise buradaki adresten ulaşılabiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


2019 Eylül Ayında Çıkacak Oyunlar

Buğra Noyan

2018 Yılında PlayStation VR’a Çıkacak Oyunlar

Buğra Noyan

The Last of Us II Yeni Fragmanı Büyük Tepki Aldı! (Video Yorumlara Kapatıldı)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.