Tiktok Takipçi Satın Al

Türk Telekom’dan 1 Kişiye Mercedes A180

Türk Telekom’un yazılım geliştiricileri tarafından geliştirilen tamamen yerli bir yazılım olan Tambu klavye, çekilişle bir kişiye Mercedes A180 veriyor.

Kişiselleştirilebilir Tambu klavye Android ve iOS ekosistemi ile çalışan, ücretsiz ve yerli bir klavye uygulaması. Tambu üzerinden yazı yazarken isterseniz Q Klavye, isterseniz F Klavye kullanabiliyorsunuz. Modern bir arayüze sahip olan uygulama aynı zamanda kişiselleştirilebilir klavye temalarını da beraberinde sunuyor. Popüler mesajlaşma uygulaması Line’da olduğu gibi çıkartmalar göndere biliyorsunuz. Bu çıkartmalar tüm platformlarda kullanılabiliyor. Tambu siz yazdıkça öğrenebilen bir yapay zekaya sahip. Siz kullandıkça yazdığınız kelimeden sonra yazacağınız kelimeyi kendisi tahmin edebiliyor.


Tüm bunların yanı sıra çok dilde çevirme ve kelime tahmini seçenekleri de bulunan Tambu’nun, dilerseniz bir atasözleri sözlüğü de bulunuyor.

Mercedes A180 Çekilişi

https://teknodiot.com/yeni-mercedes-benz-a-serisi-kompakt-sinifta-standartlari-belirliyor/

Türk Telekom'dan 1 Kişiye Mercedes A180

Türk Telekom Tambu’nun kullanımını yaygınlaştırmak ve bilinirliğini arttırmak amacıyla bir çekiliş düzenliyor. Bu çekiliş kapsamında 8.01.2018 (00:01) – 15.04.2018 (23:59) arasında Tambu klavyeyi akıllı telefonuna indiren ve talimatları yerine getiren herkes çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Çekiliş tarihi 30.04.2018 olarak belirtilirken sonucunun duyurulma tarihi ise  04.05.2018 olarak belirlenmiş.

Tambu Mercedes A180 Çekilişine nasıl katılacağınızı aşağıda ki videoda ki adımları takip ederek öğrenebilirsiniz.

Android indirme Linki: Tambu Klavye

IOS İndirme Linki: Tambu Klavye

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu