Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması - TeknoDiot.com

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması

Abone Ol 

Türk Telekom online işlemler uygulaması diğer adıyla sil süpür indir ve Türk Telekom kampanyalarından yararlan.

Sil Süpür sayesinden Türk Telekom kampanyalarını yakından takip edebilir mobil online işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sil süpür uygulaması ile yapamayacağınız işlem yok. Türk Telekom telefon numarası ve size özel şifre ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Uygulama Türk Telekom’un resmi uygulaması olduğundan dolayı güvenlik probleminiz kesinlikle yoktur.

Türk Telekom mobil online işlemler uygulamasını telefonunuza yukarıdaki linkten indirebilirsiniz. Uygulamaya giriş yapın ve bana özel bölümünden haftanın avantajlarından anında yararlanmaya başlayın.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması

Sil Süpür Hangi Günler Yapılır?

Sil Süpür uygulaması ile bedava internet ve diğer hediye paketleri almak için haftanın belli günlerinde uygulamayı çalıştırmanız yeterli. Sadece haftada bir çalıştırabileceğiniz bu özellik Çarşamba ve Perşembe günleri aktifleştirilmektedir. Sil Süpür bölümüne girince ekrandaki bulutları temizleyin.

Evet, evet parmağınızla ekranı şöyle bir silin. Sonrasında hediyeniz ekranda belirecek. Genellikle bedava internet veren Türk Telekom bilgilendirme mesajı gönderecek. Aldığınız bilgilendirme mesajı sonrasında hediyenizi kullanabilirsiniz. Hediyenin gün sınırlaması hatta saatte olabilir; olduğundan dolayı dikkat etmenizi öneririz. Aksi durumda hediye bittiğinde tarifenizden harcamanız gerekebilir.

Sil Süpür Hilesi 2020

Sil Süpür, salla kazan ve çark çevirme uygulamalarının hileleri sürekli soruluyor ve araştırılıyor. Kimileri çıkıp video çekiyor, yok şöyle hile yaptım yok böyle şunu yaptım diye zırvalıyor. Arkadaşlar bu uygulamaların kesinlikle hilesi yoktur. Boşuna zamanınızı harcamayın. Hilesi var diyenlere de hadi oradan diye bir tepki verin.

Sil süpür uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için https://bedavainternet.com.tr/turk-telekom-ucretsiz-sil-supur-indir/503/ adresini ziyaret ede bilirsiniz.

 

Göz atın:   Turk Telekom Rekor Kâr'ını Açıkladı

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu