TeknoDiot
     
     
     

Türk Telekom AKN’siz İnternet Tarife Fiyatlarını Açıkladı (GÜNCELLEME)

Türk Telekom AKN'siz İnternet Tarife Fiyatlarını Açıkladı (GÜNCELLEME)

Türk Telekom AKN’siz internet tarife ve fiyatlarını açıkladı. 1 Ocak itibari ile kotasız internet tariflerine geçiş yapılacak.

Güncelleme sayfanın alt kısmındadır..

Neler oldu? (Önceki durum)

Türk Telekom, resmi sitesinde tüm kotasız internet tarife ve fiyatlarını açıkladı. İşte Türk Telekom’un 1 Ocak itibari ile hayata geçireceği kotasız internet tarifeleri ve fiyatları. Türk Telekom tarafından birçok farklı tarife açıklansa da, herkesin korktuğu kota sistemi gelmemiş gibi görünüyor.

Türkiye’de 1 Ocak itibari ile AKN’siz internet tarifesine geçen internet servis sağlayıcıları, yeni yılla birlikte yeni tarifelerine ilişkin planlamalarını yapmaya başladı. Yeni paketler ve yeni kampanyalar düzenleyen firmalar, kullanıcılarına sunacakları sınırsız internet için son hazırını tamamlamak için tüm gücü ile çalışıyor ve çalışmalarını tamamlayanlar ise tarife ve fiyatlarını resmi sitesinde açıklıyor. 81 İl için farklılık göstermeden hizmete sunacağı tarifeleri şimdiden yayınlayan Türk Telekom, 1 Ocak itibari ile yeni sisteme geçişini tamamlayacak.

Türk Telekom AKN'siz İnternet Tarife Fiyatlarını Açıkladı (GÜNCELLEME)

[sp-related style=”light” id=”32667″]

Fiyatlar arası farklı belirleyen tek şey bağlantı hızları olarak göze çarpıyor. Tarifeleri SMLXLXXL şeklinde ayıran ISS, sabit telefonlu, yalın internetli kullanıcılarına ayrı ayrı seçenekler sunuyor. Tarife ve fiyatlar bireysel/ev kullanıcıları için biraz saçma gelebilir. Fiyatlar gerçekten çok yüksek. Detaylı bilgiler için Türk Telekom’un web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

60 TL’lik pakette 4 Mbps gibi bir hız sağlanırken, 50 Mbps AKN’siz tarife isteyenlerin 250 TL gibi uçuk bir rakam ödemeleri gerekiyor. 100 Mbps limitsiz internet isteyenler ise 336 TL’ye varan aylık ücret ödemeleri gerekecek. Sosyal medyada oldukça bu fiyatlar tepki çekti bakalım Türk Telekom fiyat politikasında değişikliğe gidecek mi?

Türk Telekom AKN'siz İnternet Tarife Fiyatlarını Açıkladı (GÜNCELLEME) Türk Telekom AKN'siz İnternet Tarife Fiyatlarını Açıkladı (GÜNCELLEME)


 

GÜNCELLEME

Türk Telekom’un açıkladığı yeni kotasız internet fiyatları oldukça tepki çekmişti. Türk Telekom resmi web sitesinde bu fiyatları kaldırdı. Türk Telekom kısa bir süre önce yaptığı güncelleme ile beraber web sitesindeki paket seçeneklerini kaldırırken, ilgili sayfada tek bir açıklama bıraktı. Bu açıklama diğer Türk Telekom sosyal medya hesaplarında da paylaşıldığının altını çizelim. Bugün açıklanan fiyatlar tepki çektikten sonra fiyatlar kaldırıldı. Bakalım yenilenecek olan fiyatlar ne kadar olacak. Henüz yeni fiyatlar açıklanmadı.

“Türkiye’nin interneti Türk Telekom olarak, 1 Ocak’tan itibaren yepyeni bir dönem başlatıyoruz. Mevcut müşterilerimiz 1 Ocak’tan itibaren mevcut paketlerinin hızında ve ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz internetten faydalanabilecek.”

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


GOG Galaxy 2.0’ın Açık Beta Sürümü Yayınlandı!

Yusuf Karcılar

Snapchat Suudi Prensten Dev Yatırım Aldı

Buğra Noyan

Çiftlik Bank’tan Sonra İkinci Vurgun: Anadolu Farm

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.