Tiktok Takipçi Satın Al

Türk Telekom AKN’siz İnternet Fiyatları Güncellendi! İşte Yeni Fiyatlar

Türk Telekom AKN’siz internet tarife ve fiyatlarını güncellendi. 1 Ocak itibari ile kotasız internet tariflerine geçiş yapılacak.

Türkiye’de 1 Ocak itibari ile AKN’siz internet tarifesine geçen internet servis sağlayıcıları, yeni yılla birlikte yeni tarifelerine ilişkin planlamalarını yapmaya başladı. Yeni paketler ve yeni kampanyalar düzenleyen firmalar, kullanıcılarına sunacakları sınırsız internet için son hazırını tamamlamak için tüm gücü ile çalışıyor ve çalışmalarını tamamlayanlar ise tarife ve fiyatlarını resmi sitesinde açıklıyor. 81 İl için farklılık göstermeden hizmete sunacağı tarifeleri şimdiden yayınlayan Türk Telekom, 1 Ocak itibari ile yeni sisteme geçişini tamamlayacak.


Fiyatlar arası farklı belirleyen tek şey bağlantı hızları olarak göze çarpıyor. Geçtiğimiz haftalar içinde yayınlanan fiyat listesi ve tarifeleri SMLXLXXL şeklinde ayıran ISS, sabit telefonlu, yalın internetli kullanıcılarına ayrı ayrı seçenekler sunuluyordu. Sosyal medya üzerinden fiyat konusu oldukça tepki toplamıştı ve Türk Telekom aynı gün içinde fiyat listesini kaldırmıştı. Bugün ise yeni güncellenen AKN’siz internet fiyatları güncellendi.

Türk Telekom AKN’siz İnternet Fiyatları Güncellendi! İşte Yeni Fiyatlar

Güncellenen fiyat listesine baktığımız zaman 35Mbps adil kullanım kotasız (AKN’siz) internet fiyatı önceden 149.90 TL‘den güncel fiyatı ise 121.90 TL‘ye düşürülmüş durumda.

Bunun haricinde ise, daha önceden 249,90 TL olarak açıklanan 50Mbps kotasız paketinin fiyatının ise 229.90 TL‘ye indirildiği görülüyor. Ayrıca 24Mbps kotasız tarifesi üzerinde de indirime giden şirket, 119.90 TL’lik paketinin fiyatını 99.90 TL‘ye indirmiş durumda.

[sp-related style=”dark” id=”33876″]

Daha önceden açıklanan 59.90 TL‘lik 4Mbps kotasız tarifesini kaldıran şirket, bunun yerine ise, 69.90 TL‘ye 6Mbps hızındaki adil kullanım kotasız tarifesini eklediğini de özellikle belirtelim. Son olarak ise kotasız internet tarifelerine 12Mbps hızındaki paketini de dahil eden Türk Telekom söz konusu bu paketin fiyatını ise, 119.90 TL olarak açıkladı. Hemen aşağıdan güncellenen listeye göz atabilirsiniz. Eski fiyatlara ise hemen buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

6Mpbs adil kullanım kotasız (AKN’siz) internet: 69. 90 TL
8Mpbs adil kullanım kotasız (AKN’siz) internet: 79.90 TL
12Mpbs adil kullanım kotasız (AKN’siz) internet: 84.90 TL
24 Mpbs adil kullanım kotasız (AKN’siz) internet: 99.90 TL
35Mpbs adil kullanım kotasız (AKN’siz) internet: 121.90 TL
50Mpbs adil kullanım kotasız (AKN’siz) internet: 229.90 TL

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu