Tinder, Güvenlik İçin Yeni Özellikler Ekliyor - TeknoDiot.com

Tinder Artık Flört Ederken Güvende Kalmanıza Yardımcı Olur

Abone Ol 

Uygulamanın sahibi olan Match Group’un açıklamasına göre, yeni özellikler ilk olarak 28 Ocak’ta ABD’de devreye girecek.

Şirket diğer ülkelerde uygulamanın ne zaman devreye sokulacağını açıklamadı. Tinder, flört ederken güvende olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yeni özellikler sunuyor. Bu özellik, yanlış giden durumlarda tetikleyebileceğiniz bir panik düğmesi ve insanların söyledikleri kişi olduklarından emin olmak için fotoğraf doğrulaması içerir. Hangi catfishing önlemek yardımcı olmalıdır.

Tinder, randevu konusunda devrim yaratmaya yardımcı olurken, insanların çaba harcamadan takılmalarına izin verirken, mükemmel değil. Bu şekilde çıkmanın bariz tehlikeleri, ayrıca yeni ortaklarla tanışmak için kolay bir yol arayan insanları avlayan Tinder dolandırıcılıkları var.

Tinder Artık Flört Ederken Güvende Kalmanıza Yardımcı Olur

Tinder’ın Yeni Güvenlik Özellikleri Nasıl Çalışır?

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Tinder, insanları güvende tutmaya heveslidir ve en son özellikleri, çıkarken güvende kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bir gönderide, Tinder Foto Doğrulama ve bir Noonlight entegrasyonu dahil güvenliği için geliştirilmiş yeni özellikler ile ilgili bir takım duyurdu.

Çöpçatanlık uygulamaları ve diğer bazı internet platformları, kullanıcılarını korumak için yeterince önlem almamakla eleştiriliyordu. İngiltere’de polis, 2018’de çöpçatanlık uygulamaları kaynaklı cinsel saldırıların dört yıl öncesine göre iki kat arttığını açıklamıştı.

Göz atın:   Sizce FIFA 18'in Aktif Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu