TeknoDiot
     
     
     

Yeni Apple Watch Series 5 Ortaya Çıktı! (Yeni Renkler Geliyor)

Yeni Apple Watch Series 5 Ortaya Çıktı! (Yeni Renkler Geliyor)

Apple şu anda Apple Watch’un beşinci nesil modeline dayanan yeni akıllı saatler geliştiriyor. Kaynaklar, Yeni Apple Watch Series 5 (PRODUCT RED) cihazının yakında satışa sunulacağını söylüyor.

Apple, büyük olasılıkla PRODUCT (RED) serisindeki ilk Apple Watch’u çıkarmayı planlıyor. Apple Watch Series 5 (PRODUCT RED) Apple veritabanında ortaya çıktı. Şirket, yıllardır Global AIDS Fonu’nun yardım kuruluşuna katılıyor ve organizasyonla işbirliği içinde iPod’lar, iPhone’lar, kılıflar ve saat kayışı üretiyor.

Bu projede hiç teklif edilmeyen tek ürün akıllı saatler idi ve sonunda akıllı saat segmentinde de farklı renkler göreceğiz. Gelecekteki ürün, alüminyum kasa ile donatılmış ve kırmızı renkle 2020 yılının baharında görünebilir. Apple, kampanya kapsamında piyasaya sürdüğü RED ürünlerine bir yenisini daha ekliyor.

Apple Watch Series 5 (PRODUCT) RED

Yeni Apple Watch Series 5 Ortaya Çıktı! (Yeni Renkler Geliyor)

Apple Watch haberleri yapan Fransa merkezli WatchGeneration isimli internet sitesinin son haberine göre yeni (PRODUCT)RED ürünü Apple’ın veritabanında ortaya çıktı. Elde edilen bilgilere göre Apple, son akıllı saati olan Apple Watch Series 5’in (PRODUCT)RED özel versiyonu üzerinde çalışıyor. WatchGeneration, şirketin bu bilgiyi veritabanında paylaşıp sonrasında hemen sildiğini belirtti.

Satışlardan toplanan tüm fonlar, yukarıdaki rahatsızlıkla mücadele etmek için fona aktarılacaktır. Diğer şeylerin yanı sıra, bazı uzmanlar, yaklaşan cihaz için beşinci Apple Watch modelinin tabanını kullanma olasılığına işaret ediyor. Akıllı saatler sadece Rusya’da değil tüm dünyada popüler olduğundan, gelecek nesil sadece şirket hattını canlandırmakla kalmayacak, aynı zamanda artan insan bağışıklık yetersizliği sorununa da dikkat çekecek.

Apple Watch Series 5 (PRODUCT)RED’in ne zaman piyasaya sürüleceği ve nasıl bir fiyata sahip olacağı henüz bilinmiyor olsa da haberde saatin standart versiyonu ile aynı fiyat etiketine sahip olacağı belirtiliyor. Son olarak Apple ürünleri ile ilgili haberleri takip etmek için Apple haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


A101 Dur Durak Bilmiyor! (Adeta Teknoloji Şöleni)

Hüseyin Ceylan

Arkadaşlık Uygulamaları Verilerinizi Satıyor

Umut Bilgen

SADES, Hangi Oyunda Hangi Kulaklığı Kullanacağınızı Öneriyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.