Tiktok Takipçi Satın Al

TikTok, Ebeveynleri Mutlu Etmesi Beklenen Bir Özellik Sundu!

TikTok dün ebeveynlerin çocuklarının ekran zamanlarını yönetmelerini sağlayan yeni bir özellik duyurdu.

Bu özellik etkinleştirildiğinde, genç kullanıcılar zaman sınırlarına ulaştıklarında videoları izleyemez.

“İnsanların TikTok’ta eğlenmesini istiyoruz, ancak topluluğumuzun refahlarına dikkat etmesi de önemlidir, bu da uygulamalar ve hizmetler ile sağlıklı bir ilişkiye sahip olmak anlamına gelir.”


TikTok’un Avrupa, Ortadoğu için güven ve güvenlik başkanı Cormac Kennan ve Afrika, bir blog gönderisinde bu yazıyı paylaştı.

Yeni Aile Güvenliği Modu, ebeveynlerin Dijital Wellbeing araçlarının bir parçası olarak Nisan 2019’da tanıtılan Ekran Zaman Yönetimi özelliğine TikTok’a erişmesini sağlıyor.

TikTok, Ebeveynleri Mutlu Etmesi Beklenen Bir Özellik Sundu!

Daha önce yetişkinler kendi ekran zamanlarını sınırlayabildiler. Artık ebeveynler, çocuklarının TikTok‘ta geçirdiği süreyi sınırlamak için aynı araçları kullanabilirler.

Yeni ebeveyn denetimleri artık, kullanıcıları Dijital Wellbeing araçları hakkında eğitmek için uygulamanın etkileyicileriyle ortaklaşa yapılan bir video dizisinde yer alacak. Tipik TikTok videolarına benziyorlar, her bir kullanıcı her bir aracın işlevi ve bunları nasıl etkinleştirebilecekleri konusunda yürüyor.

Aile Koruması Modu ayrıca ebeveynlerin çocuklarının kime doğrudan mesaj gönderebileceğini denetlemelerine ve uygunsuz buldukları içeriği engelleyen kısıtlı görüntüleme özelliğini etkinleştirmelerine olanak tanır.

Aile Güvenliği Modu artık İngiltere’de mevcuttur. Önümüzdeki haftalarda diğer ülkelere de sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu