The Witcher 3'ün Popülaritesindeki Artış, Oyunların Değiştiğini Kanıtlıyor - TeknoDiot.com

The Witcher 3’ün Popülaritesindeki Artış, Oyunların Değiştiğini Kanıtlıyor

Abone Ol 

VentureBeat gazetecisi Jeff Grubb, modern oyunların değiştiği görüşünü ifade eden kısa bir makale yazdı.

The Witcher 3’ün popülaritesindeki artış, oyunların değiştiğini kanıtlıyor. The Witcher 3, dizinin Netflix‘ten yayınlanması sayesinde yeniden doğuş yaşıyor. Şimdi Steam‘deki zirvede, yaklaşık yüz bin kişi, 2015’teki çıkış zamanında olduğu gibi, oyunda zaman harcıyor.

Grubb, 2010 yılında Netflix Başkan Yardımcısı Steve Swayze ile röportaj yapmayı başaran basınlarda bir yazar olarak çalıştı. O günlerde Swayze, Netflix’in oyun kiralama olasılığının düşük olduğuna inanıyordu.

The Witcher dizisi oyununun önünü açtı!

2010 yılında, teknolojinin gelişmesi nedeniyle oyunlar hızla eskimiş ve değer kaybetmiştir. Ama şimdi The Witcher 3 örneği her şeyin değiştiğini kanıtlıyor. Ancak, değişiklikler The Elder Scrolls V: Skyrim’in piyasaya sürülmesiyle başladı. Bethesda oyunu 2011’deki çıkışından bu yana güncelledi ve 2019’da çıkan projelere kıyasla iyi görünüyor. 8 yıl sonra, on binlerce oyuncu Valve platformunda Skyrim’de sürekli zaman geçiriyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

The Witcher 3'ün Popülaritesindeki Artış, Oyunların Değiştiğini Kanıtlıyor

CD Projekt Red, The Witcher 3’ü yeniden yayınlamadı, ancak oyun yine de çok iyi görünüyor. Buna ek olarak, kısa bir süre önce heyecanla alınan Switch sürümü yayınlandı.

Modern oyunlar oldukça gerçekçi görünüyor, karmaşık ve derinler, bu yüzden insanlar bir süre sonra onlara geri dönmek istiyorlar. Grafik ve mekanik gelişmeye devam edecek, ancak iyileşme hızı önemli ölçüde yavaşladı.

Tam da bu nedenlerden dolayı, Xbox Game Pass gibi hizmetler popülerlik kazanacak. Doğal olarak, yeni ürünler sürekli olarak ortaya çıkıyor, ancak yıllar önce çıkan sağlam oyun kütüphanesi sayesinde abonelikler ilginç. Son olarak oyun dünyası ile ilgili içerikleri takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

:: Steam Fiyatı 25 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Göz atın:   Nokia, 5G İçin Intel ile Çalışacak

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu