Tiktok Takipçi Satın Al

V-Stream Sadece Bigo’da!

En çok indirilen ve en sevilen canlı yayın uygulamaları listesinin uzun soluklu lideri Bigo Live, yayıncılarına V-Stream yapma imkanını sunan ilk ve tek canlı yayın uygulaması konumunda. Virtual reality (sanal gerçeklik) teknolojisiyle yayıncılarına anime karakteri, eşya ya da hayvan olarak yayın yapabilme olanağını sağlayan V-Stream ile Bigo Live yayıncılarına sınırsız özgürlük sunmaya devam ediyor.

V-Stream Nedir?

Virtual stream ya da diğer adıyla V-Stream, son yıllarda gittikçe yaygınlaşan bir yayın türü olarak biliniyor. Diğer yayın türlerinin aksine kendi görüntünüzü animatik bir sanal karakter olarak sunma fırsatına sahip olabiliyorsunuz. İster bir hayvan, ister bir anime karakteri, isterseniz de bir eşya olabilme şansını size sunan V-Stream, başta Asya kıtası olmak üzere dünya genelinde popülerliğini her gün artırıyor. Bu akıma ayak uydurarak V-Stream yayınlar yapan V-Streamerlar ise çığ gibi büyüyen bir kitleye sahip oluyorlar. 

V-Stream Nasıl Kullanılır?


Twitch ve benzeri platformlarda V-Stream açmak için kameranın dışında 3tene ve vRoid Studio gibi bazı yazılımlara ihtiyaç duyuluyor. Mobile tarafta ise başta Bigo Live olmak üzere bazı uygulamalarda çok kolay ve ücretsiz bir şekilde V-Streamer olmak mümkün. Bigo Live içerisinde yer alan V-Stream efekti ile dilediğiniz sanal karakter ile yayınlarınızı açabilir ve eğlenmeye başlayabilirsiniz! 

V-Streamer Ol!

Bigo Live’da V-Streamer olarak kendi tarzınızı daha özgürce yaşayabilmeniz mümkün. Bu sayede, özgün tarzınız ile hem diğer yayıncılardan sıyrılacak hem de kafa yapınıza uygun bir kitle ile çok kısa sürede tanışabileceksiniz. Aynı zevkleri paylaştığınız takipçileriniz ile eğlence dolu yayınlar Bigo Live’ın içinde! 

Nasıl Avatar Oluşturulur?

Adım 1: BIGO LIVE’ı açın, ardından ana sayfanın alt ortasındaki kamera simgesine dokunun.

Adım 2: Ekranda sağa kaydırın ve BIGO LIVE kamera ekranının sağ alt köşesine yakın giysi simgesine dokunun.

Adım 3: Kendi 3 boyutlu avatarınızı oluşturmaya başlamak için sol taraftaki üst simgeye dokunun.

Adım 4: Yeni bir avatar oluşturmaya karar verirseniz, düzenlemek için önceden tasarlanmış avatar stillerinden birine dokunun.

Adım 5: Soldaki kıyafet simgesine dokunun, farklı giysiler deneyebilir, ayrıca gerçekten ne giydiğinize veya ne giymek istediğinize uyan farklı üstler, altlar, ayakkabılar ve diğer giysiler seçebilirsiniz.

Adım 6: Yüz simgesine dokunun, her kategori için mevcut seçenekleri görüntüleyerek “Saç”, “Göz” ve “Kaş” gibi kategorilere dokunarak avatarınızın görünümünü özelleştirebilirsiniz. Bir kategori seçtikten sonra, avatarınızda nasıl gözüktüğünü kontrol etmek için mevcut seçeneklere dokunabilirsiniz.

Adım 7: Alttaki simgeye dokunun ve ardından 3 boyutlu avatarınız için arka planı seçin.

Adım 8: Kişiselleştirilmiş 3 boyutlu avatarlarınızı oluşturmayı tamamladığınızda, ekranın sağ üst köşesindeki “Kaydet” düğmesine dokunun ve ardından tasarım sayfasından çıkmak için ok simgesine tıklayın. 

Tebrikler, avatarınızı oluşturdunuz! Avatarınız şuan etkinleştirildi bile! Canlı yayına başladığınızda yüzünüzde etkinleştirilecektir. Avatar tasarım afişlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğlenceli yayınlar dileriz!

BIGO LIVE NEDİR?

Bigo Live; içerik üreticileriyle, izleyicileri gerçek zamanlı olarak buluşturan bir platform. Eğlenceli yayın konseptleri ile birçok yayıncının ilk uğradığı platform olma görevini üstleniyor. Dans, müzik, eğlence, taklit gibi çeşitli kategorilerdeki içerikleriyle her yaş grubundan kişilerin kullandığı bir sosyal medya platformu olarak büyük ilgi görüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu