Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Abone Ol 

Uygun fiyatlı teknoloji ürünleri ile dikkat çeken Xiaomi’nin yeni akıllı bileklik modeli Mi Band 5’in tanıtım tarihi belli oldu.

Xiaomi Mi Band 5 ne zaman tanıtılacak? Sorusuna artık net bir cevap verebileceğiz. Xiaomi Mi Band 5 özellikleri de kullanıcılarla kısmen buluştu diyebiliriz.

Geçmişte, raporlar sadece özellikleri değil, aynı zamanda Mi Band 4 halefinin tasarımını da detaylandırdı. Şimdi, yeni bir rapor cihazın lansman tarihini açıklıyor. GizChina tarafından hazırlanan bir rapora göre Xiaomi, bu ay Mi Band 5’i piyasaya sürmeyi planlıyor.

Xiaomi Mi Band 5 Ne Zaman Tanıtılacak?

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Rapor, Xiaomi’nin duyurusunu Xiaomi Mall WeChat aracılığıyla yaptığını ve burada yeni nesil akıllı bilekliğini 11 Haziran tarihinde tanıtacağı söylendi. Özellikler söz konusu olduğunda, Mi Band 5’in ekranın alt kısmında bulunan bir nokta şeklinde bir tasarım yer alacak.

Mi Band bilekliğinin ekranın alt kısmında bulunan dokunmatik bir ana ekran butonu ile karşımıza çıkmasını beklediğimizi de belirtelim. NFC ve Google Pay ile birlikte 1,2 inç dokunmatik OLED ekran ile gelecek.

Buna ek olarak, Xiaomi’nin yaklaşan akıllı bilekliğine de SpO2 sensörü ve bir sanal asistanının bulunması bekleniyor. Çin’de piyasaya sürülmesi beklenen varyantın şirketin XiaoAi ile gelmesi beklenirken, uluslararası varyantın Amazon Alexa’yı desteklemesi bekleniyor.

Son olarak Raporda paylaşılan detaylara göre firma, Xiaomi Mall WeChat üzerinden yaptığı bilgilendirmede yeni akıllı bilekliğin 11 Haziran’da tanıtılacağını belirtiyor.

İşte Tasarım Detayları

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Xiaomi Mi Band 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Göz atın:   Mesh Teknolojili WiFi Menzil Genişletici

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu