Tiktok Takipçi Satın Al

The Sims 4 Düğün Paketi: My Wedding Stories

The Sims 4’ün en yeni oyun paketi My Wedding Stories , Origin ve Steam, PS5, PS4 ve Xbox konsolları, PC ve Mac için 23 Şubat’ta geliyor.

My Wedding Stories, düğün kutlamanın daha eğlenceli ve kişisel yollarını sunuyor. Paketin lansmanından önce My Wedding Stories yapımcıları, Simmers’ın sabırsızlıkla bekleyebileceklerini göstermek için sanal bir demo düzenledi.


Şimdiye kadar Sims 4’teki düğünler biraz düz geliyordu. İki Sim nişanlandıktan sonra, oyuncular bir düğün etkinliği planlama veya hemen kaçma seçeneğine sahipti. Kaçmayı seçerseniz, Sim’leriniz anında yemin ve yüzük alışverişinde bulunurdu.

The Sims 4 Düğün Paketi: My Wedding Stories

Bir düğün etkinliği planladıysanız, başka bir ekran açılır ve büyük gün için bir yer, konuklar, bir catering ve bir müzisyen seçersiniz. Eski oynanışa ve hikaye anlatımına daha fazla ilgi duyduğumdan, düğünümü ödül getiren hedefli bir etkinlik olarak belirlediğimde bile bu format eksik geldi.

Demo sırasında Sims 4 yapımcısı Dave Miotke, diğer adıyla SimGuruNinja, “Olabildiğince geniş olmak ve mümkün olduğunca çok hikaye anlatmak istedik” dedi.

My Wedding Stories, Sims ve oyuncular için çok daha dinamik, ayrıntılı ve kişiselleştirilebilir bir düğün deneyimi sunacak gibi görünüyor. Yeni paket, oyuncuları, düğümleri bağlamak için pitoresk konumlara sahip yeni bir oyun içi dünya olan Tartosa’da yaşayan birkaç hazır aileyle tanıştırıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu